Młodziczki wyniki, tabele opolska liga młodzieżowa sezon 2016-17

Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodziczek - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 UKS Spartakus Otmuchów ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 40:7 (19:3)
2 LZS Tor Dobrzeń Wielki KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 16:14 (7:6)
3 UKS MOS Opole UKS Olimp Grodków 13:32 (3:16)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Olimp Grodków 19:33 (11:14)
5 LZS Tor Dobrzeń Wielki UKS MOS Opole 10:31 (6:12)
6 UKS Spartakus Otmuchów KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 35:2 (17:1)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 13:25 (6:14)
8 UKS MOS Opole UKS Spartakus Otmuchów 13:41 (7:20)
9 UKS Olimp Grodków LZS Tor Dobrzeń Wielki 43:13 (21:4)

 

Opolska Liga Młodziczek - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Spartakus Otmuchów 3 3 0 0 116 22 6 0
2 UKS Olimp Grodków 3 3 0 0 108 45 6 0
3 UKS MOS Opole 3 1 0 2 57 83 2 4
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 3 1 0 2 51 86 2 4
5 LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 1 0 2 39 88 2 4
6 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 3 0 0 3 29 76 0 6
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone

 

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodziczek
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Maczulis Klaudia UKS MOS Opole 34 3 11,33
2 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 33 3 11,00
3 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 29 3 9,67
4 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 20 3 6,67
5 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 20 3 6,67
6 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 19 3 6,33
7 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 16 3 5,33
8 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 16 3 5,33
9 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 15 3 5,00
10 Kokot Wiktoria LZS Tor Dobrzeń Wielki 15 3 5,00
11 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 13 3 4,33
12 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 12 3 4,00
13 Zielonka Maja UKS Spartakus Otmuchów 12 3 4,00
14 Dąbrowska Kornela UKS Olimp Grodków 9 3 3,00
15 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 8 3 2,67
16 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 8 3 2,67
17 Kokot Katarzyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 7 3 2,33
18 Mendelowska Patrycja KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 7 3 2,33
19 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 7 3 2,33
20 Gromala Aleksandra KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 6 3 2,00
21 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 6 3 2,00
22 Smolarek Emilia UKS MOS Opole 6 3 2,00
23 Klama Laura UKS MOS Opole 5 2 2,50
24 Nastałek Nina UKS Olimp Grodków 5 2 2,50
25 Gortowska Paulina UKS Olimp Grodków 5 3 1,67
26 Kokott Anna LZS Tor Dobrzeń Wielki 5 3 1,67
27 Kościółek Karolina KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 5 3 1,67
28 Nowotny Sabina UKS MOS Opole 5 3 1,67
29 Kanteluk Martyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 4 2 2,00
30 Piotrowska Mirosława LZS Tor Dobrzeń Wielki 4 2 2,00
31 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 4 2 2,00
32 Heder Natalia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 4 3 1,33
33 Dyga Emilia UKS MOS Opole 3 3 1,00
34 Lis Zuzanna LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 3 1,00
35 Maczulis Monika UKS MOS Opole 3 3 1,00
36 Majka Małgorzata UKS Spartakus Otmuchów 3 3 1,00
37 Tymich Wiktoria ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 3 3 1,00
38 Kubica Roksana UKS Olimp Grodków 2 3 0,67
39 Nagaba Magda KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 2 3 0,67
40 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 3 0,67
41 Schneider Sandra KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 2 3 0,67
42 Wołoszczak Patrycja KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 2 3 0,67
43 Błaszczyk Olimpia LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 1 1,00
44 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 2 0,50
45 Szczurek Julia UKS Olimp Grodków 1 2 0,50
46 Bziuk Maja UKS Spartakus Otmuchów 1 3 0,33
47 Ciach Aleksandra UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
48 Ćwirzeń Kamila UKS MOS Opole 1 3 0,33
49 Kruk Małgorzata ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 3 0,33
50 Laski Magdalena ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 3 0,33
51 Pogorzelska Karolina KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 1 3 0,33
52 Szampera Aurelia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 3 0,33
53 Wójcik Wiktoria ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 3 0,33