Klasyfikacje młodziczek po ósmej kolejce rozgrywek

Opolska Liga Młodziczek - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Spartakus Otmuchów 8 8 0 0 266 90 16 0
2 UKS Olimp Grodków 8 6 1 1 231 126 13 3
3 UKS MOS Opole 8 4 1 3 188 170 9 7
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 8 3 0 5 144 206 6 10
5 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 8 1 0 7 94 203 2 14
6 LZS Tor Dobrzeń Wielki 8 1 0 7 110 238 2 14
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodziczek - II runda
       
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
16 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Spartakus Otmuchów 18:33 (10:19)
17 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice LZS Tor Dobrzeń Wielki 21:13 (12:7)
18 UKS Olimp Grodków UKS MOS Opole 18:18 (7:6)
Kolejka 7
Mecz Gospodarz Gość Wynik
19 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 35:15 (18:6)
20 UKS MOS Opole LZS Tor Dobrzeń Wielki 42:11 (23:5)
21 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice UKS Spartakus Otmuchów 8:29 (3:15)
Kolejka 8
Mecz Gospodarz Gość Wynik
22 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 21:11 (11:5)
23 UKS Spartakus Otmuchów UKS MOS Opole 24:11 (11:5)
24 LZS Tor Dobrzeń Wielki UKS Olimp Grodków 16:25 (7:14)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodziczek
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Maczulis Klaudia UKS MOS Opole 88 8 11,00
2 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 64 8 8,00
3 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 61 8 7,63
4 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 46 8 5,75
4 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 46 8 5,75
6 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 45 8 5,63
6 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 45 8 5,63
8 Nowotny Sabina UKS MOS Opole 42 8 5,25
9 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 38 8 4,75
10 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 37 8 4,63
11 Kokot Wiktoria LZS Tor Dobrzeń Wielki 34 8 4,25
12 Kościółek Karolina KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 29 8 3,63
13 Smolarek Emilia UKS MOS Opole 28 8 3,50
14 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 27 7 3,86
15 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 26 7 3,71
16 Kokott Anna LZS Tor Dobrzeń Wielki 23 8 2,88
17 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 20 6 3,33
18 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 18 8 2,25
18 Maczulis Monika UKS MOS Opole 18 8 2,25
18 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 18 8 2,25
21 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 17 6 2,83
21 Nastałek Nina UKS Olimp Grodków 17 7 2,43
23 Kokot Katarzyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 16 7 2,29
24 Zabrzeńska Laura UKS Spartakus Otmuchów 15 4 3,75
24 Dąbrowska Kornela UKS Olimp Grodków 15 7 2,14
24 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 15 7 2,14
24 Gromala Aleksandra KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 15 8 1,88
24 Zielonka Maja UKS Spartakus Otmuchów 15 8 1,88
29 Heder Natalia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 12 8 1,50
30 Piotrowska Mirosława LZS Tor Dobrzeń Wielki 11 5 2,20
30 Pogorzelska Karolina KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 11 7 1,57
30 Mendelowska Patrycja KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 11 8 1,38
33 Gortowska Paulina UKS Olimp Grodków 8 6 1,33
33 Kanteluk Martyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 8 7 1,14
33 Tymich Wiktoria ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 8 8 1,00
36 Majka Małgorzata UKS Spartakus Otmuchów 7 8 0,88
37 Klama Laura UKS MOS Opole 6 4 1,50
37 Kokot Karolina LZS Tor Dobrzeń Wielki 6 6 1,00
37 Kubica Roksana UKS Olimp Grodków 6 8 0,75
37 Szampera Aurelia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 6 8 0,75
37 Wołoszczak Patrycja KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 6 8 0,75
42 Szczepaniak Amelia LZS Tor Dobrzeń Wielki 5 7 0,71
43 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 4 6 0,67
43 Szczurek Julia UKS Olimp Grodków 4 7 0,57
43 Łabus Emilia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 4 8 0,50
46 Błaszczyk Olimpia LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 2 1,50
46 Lis Zuzanna LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 4 0,75
46 Nagaba Magda KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 3 5 0,60
46 Dyga Emilia UKS MOS Opole 3 6 0,50
50 Bziuk Maja UKS Spartakus Otmuchów 2 6 0,33
50 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 6 0,33
50 Kruk Małgorzata ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 7 0,29
50 Schneider Sandra KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 2 7 0,29
50 Ćwirzeń Kamila UKS MOS Opole 2 8 0,25
50 Laski Magdalena ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 8 0,25
56 Tileczek Barbara UKS MOS Opole 1 2 0,50
56 Mielczerek Oliwia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 1 3 0,33
56 Glinkowska Dominika UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
56 Sterniuk Anna LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 4 0,25
56 Kwarta Paulina UKS Olimp Grodków 1 5 0,20
56 Lorenc Daria UKS Spartakus Otmuchów 1 5 0,20
56 Ciach Aleksandra UKS Olimp Grodków 1 6 0,17
56 Wójcik Wiktoria ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 8 0,13