ozpr logoStatystyki opolskiej ligi młodziczek sezonu 2017-18

Liga wojewódzka Młodziczek 2017/2018

Kol.

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

wynik

8

O/MłK/29

10,02.2018

15 00

ZKS Motor Praszka

UKS Olimp Grodków

7-31 (4-12)

8

O/MłK/30

9.02.2018

17 15

UKS Spartakus Otmuchów

LZS Tor Dobrzeń Wielki

47-20 (23-10)

8

O/MłK/31

8.02.2018

17 00

UKS Pawonków

UKS MOS Opole

20-19 (12-7)

8

O/MłK/32

7.02.2018

17 00

KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice

KS PSP 1 Otmęt Krapkowice

26-27 (15-13)

9

O/MłK/33

28.03.2018

17 00

KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice

ZKS Motor Praszka

23-11 (11-5)

9

O/MłK/34

14.02.2018

17 00

KS PSP 1 Otmęt Krapkowice

UKS Pawonków

22-26 (9-11)

9

O/MłK/35

3.03.2018

10 00

UKS MOS Opole

UKS Spartakus Otmuchów

31-21 (16-9)

9

O/MłK/36

16.02.2018

17 30

LZS Tor Dobrzeń Wielki

UKS Olimp Grodków

15-27 (7-16)

10

O/MłK/37

24.02.2018

11 00

ZKS Motor Praszka

LZS Tor Dobrzeń Wielki

20-32 (10-18)

10

O/MłK/38

21.02.2018

18 15

UKS Olimp Grodków

UKS MOS Opole

42-31(21-15)

10

O/MłK/39

23.02.2018

17 15

UKS Spartakus Otmuchów

KS PSP 1 Otmęt Krapkowice

41-19 (19-9)

10

O/MłK/40

20.02.2018

17 00

UKS Pawonków

KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice

25-18 (14-9)

11

O/MłK/41

1.03.2018

17 00

UKS Pawonków

ZKS Motor Praszka

41-15 (20-5)

11

O/MłK/42

4.04.2018

17 00

KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice

UKS Spartakus Otmuchów

16-39 (8-21)

11

O/MłK/43

28.02.2018

17 00

KS PSP 1 Otmęt Krapkowice

UKS Olimp Grodków

28-36 (15-15)

11

O/MłK/44

28.02.2018

17 00

UKS MOS Opole

LZS Tor Dobrzeń Wielki

44-21 (16-7)

12

O/MłK/45

17.03.2018

11 00

ZKS Motor Praszka

UKS MOS Opole

5-37 (2-15)

12

O/MłK/46

16.03.2018

17 30

LZS Tor Dobrzeń Wielki

KS PSP 1 Otmęt Krapkowice

23-28 (13-14)

12

O/MłK/47

14.03.2018

18 15

UKS Olimp Grodków

KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice

28-18 (10-10)

12

O/MłK/48

16.03.2018

17 15

UKS Spartakus Otmuchów

UKS Pawonków

36-21 (21-11)

13

O/MłK/49

21.03.2018

17 15

UKS Spartakus Otmuchów

ZKS Motor Praszka

53-10 (29-7)

13

O/MłK/50

22.03.2018

17 15

UKS Pawonków

UKS Olimp Grodków

26-23 (12-11)

13

O/MłK/51

21.03.2018

17 00

KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice

LZS Tor Dobrzeń Wielki

17-8 (8-4)

13

O/MłK/52

21.03.2018

17 00

KS PSP 1 Otmęt Krapkowice

UKS MOS Opole

24-24 (10-10)k(3-4) B

14

O/MłK/53

6.04.2018

18 00

ZKS Motor Praszka

KS PSP 1 Otmęt Krapkowice

14-29 (7-16)

14

O/MłK/54

9.04.2018

17 00

UKS MOS Opole

KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice

30-17 (15-8)

14

O/MłK/55

11.04.2018

17 30

LZS Tor Dobrzeń Wielki

UKS Pawonków

19-29 (7-17)

14

O/MłK/56

28.03.2018

18 15

UKS Olimp Grodków

UKS Spartakus Otmuchów

27-28 (17-12)

 

Opolska Liga Młodziczek (2017/2018)

TABELA

 

Bramki

Punkty

Lp

Nazwa drużyny

M

Zw

P

Rw

Rp

Zd

St

Zd-St

Zd

St

1

UKS Spartakus Otmuchów

14

13

1

0

0

523

257

266

39

3

2

UKS Olimp Grodków

14

11

3

0

0

409

284

125

33

9

3

UKS Pawonków

14

10

4

0

0

351

312

39

30

12

4

UKS MOS Opole

14

10

4

1

0

423

317

106

29

13

5

KS PSP 1 Otmęt Krapkowice

14

5

9

0

1

321

401

-80

16

26

6

KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice

14

5

9

0

0

277

337

-60

15

27

7

LZS Tor Dobrzeń Wielki

14

2

12

0

0

257

396

-139

6

36

8

ZKS Motor Praszka

14

0

14

0

0

203

460

-257

0

42

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone

Opolska Liga Młodziczek (2017/2018)-strzelczynie

Lp

Nazwisko i imię

Nazwa drużyny

Mecze

Bramki

 

1.

MACZULIS Klaudia

UKS MOS Opole

14

156

 

2.

SANETRA Dorota

KS PSP 1 Otmęt Krapkowice

14

146

 

3.

BANASIAK Kamila

UKS Spartakus Otmuchów

14

145

 

4.

POPENDA Martyna

UKS Pawonków

14

143

 

5.

DĄBROWSKA Kornela

UKS Olimp Grodków

14

141

 

6.

WOŁOSZCZAK Patrycja

KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice

14

103

 

7.

NOWOTNY Sabina

UKS MOS Opole

14

101

 

8.

DYREK Wiktoria

UKS Spartakus Otmuchów

14

99

 

9.

KANTELUK Martyna

LZS Tor Dobrzeń Wielki

14

99

 

10.

ZIELONKA Maja

UKS Spartakus Otmuchów

14

97

 

Mistrzostwo województwa zdobył zespół  w składzie:

BANASIAK Kamila, BZIUK Maja, CEJKO Amelia, DYREK Wiktoria,  HUCALUK Paulina, KILIAN Aleksandra, KOTARA Maria, LORENC Daria, MAJKA Małgorzata,  MAZUR Natalia,  OLEKSY Milena , PAJĄK Wiktoria, PŁOSKONKA Oliwia,  SIEMIENIEC Wiktoria, SMOLEŃ Laura, ZIELONKA Maja, Trenerzy: KOBAK Janusz  i BUKARTYK Wiesław

Awans do 1/16 PP: 1. UKS Spartakus Otmuchów 2. UKS Olimp Grodków