Opolska Liga Młodziczek 2018/2019

11. KOLEJKA

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

Wynik

O/MłK/0

-------------

--------

LZS Tor Dobrzeń Wielki

pauzuje

----------

O/MłK/31

przełożony

--:--

ASPR Zawadzkie-Kolonowskie

MLUKS Tułowice

--:-- (--:--)

O/MłK/32

04.03.2019

18:00

UKS Olimp Grodków

UKS Spartakus Otmuchów

31:22 (19:9)

O/MłK/33

14.03.2019

17:00

UKS MOS Opole

UKS Pawonków

21:35 (9:18)

 

TABELA

 

Bramki

Punkty

Lp

Nazwa drużyny

M

Zw

P

Rw

Rp

Zd

St

Zd-St

Zd

St

1

LZS Tor Dobrzeń Wielki

9

9

0

0

0

252

161

91

27

0

2

UKS Olimp Grodków

10

8

2

0

0

302

214

88

24

6

3

UKS Spartakus Otmuchów

9

6

3

0

0

228

196

32

18

9

4

UKS Pawonków

9

5

4

1

0

215

224

-9

14

13

5

MLUKS Tułowice

9

2

7

0

1

192

242

-50

7

20

6

ASPR Zawadzkie-Kolonowskie

8

2

6

0

0

170

191

-21

6

18

7

MKS MOS Opole

10

0

10

0

0

187

318

-131

0

30

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

Lp

Nazwisko i imię

Nazwa drużyny

Mecze

Bramki

1

KUŚNIERZ Dominika

UKS Olimp Grodków

10

114

2.

CEBULSKA Natalia

UKS Pawonków

9

112

3.

TILECZEK Izabella

UKS MOS Opole

10

83

4.

SZCZYGIEŁ Kamila

UKS Olimp Grodków

10

71

5.

WOŁOSZCZAK Patrycja

MLUKS Tułowice

7

65

6.

KANTELUK Martyna

LZS Tor Dobrzeń Wielki

9

65

7.

SZAMPERA Aurelia

ASPR Zawadzkie-Kolonowskie

8

64

8.

BZIUK Maja

UKS Spartakus Otmuchów

9

59

9.

KOKOT Katarzyna

LZS Tor Dobrzeń Wielki

8

56

10.

ZIELONKA Maja

UKS Spartakus Otmuchów

9

53

12. KOLEJKA 

2019-03-18

2019-03-24

O/MłK/34

19.03.2019

17:00

UKS Pawonków

UKS Olimp Grodków

2019-03-18

2019-03-24

O/MłK/35

22.03.2019

18:00

UKS Spartakus Otmuchów

ASPR Zawadzkie-Kolonowskie

2019-03-18

2019-03-24

O/MłK/36

20.03.2019

17:45

MLUKS Tułowice

LZS Tor Dobrzeń Wielki

2019-03-18

2019-03-24

O/MłK/0

-------------

--------

pauzuje

UKS MOS Opole