MKS LZS Tor Dobrezń Wielki

MKS LZS Tor Dobrzeń Wielki skład na II ligę grupa IV

BANACHOWSKA  Kinga 176 cm Rozgrywająca
BONEK  Iwona 164 Bramkarka
BRYLAK  Paulina 172 Kołowa
CZURYŁO  Ewelina 180 Rozgrywająca
DENISIUK  Karolina 174 Rozgrywająca
GRUSZECKA  Dominika 172 Skrzydłowa
KŁOS  Marta 175 Bramkarka
KOC  Magdalena 172 Rozgrywająca
KOTULLA  Magdalena 170 Rozgrywająca
MAGDA  Natalia 171 Skrzydłowa
MOTYKA  Agata 160 Kołowa
PAWŁOWSKA  Anna 173 Bramkarka
PEROŃ  Magdalena 170 Kołowa
PRZYBYŁKO  Martyna 174 Skrzydłowa
SAPEK  Małgorzata 165 Skrzydłowa
SŁOTA  Dominika 173 Rozgrywająca
WOŻNIAK  Anna 164 Skrzydłowa
WOŻNIAK  Katarzyna 178 Bramkarka
ZAŁAWKA  Karolina 175 Rozgrywająca
ŻAK  Joanna 160 Rozgrywająca

 

                                           Trener: A.Motyka, II trener B.Mierzwińska 

 

tordobrzen_sezon2010-11

 

 

LZS Tor Dobrzeń Wielki Juniorki Trener Andrzej Motyka, Mierzwińska Bożena 

1

BANACHOWSKA Kinga

1991

176

Rozgrywająca

2

BĄZI Magda

1991

167

Skrzydłowa

3

BRYLAK Paulina

1992

172

Obrotowa

4

DENISIUK Karolina

1991

174

Rozgrywająca

5

GABRIEL Melania

1991

165

Bramkarz

6

GRZESIK Kamila

1993

169

Obrotowa

7

KŁOS Marta

1991

175

Bramkarz

8

MIERZWIŃSKA Patrycja

1992

172

Rozgrywająca

9

MOTYKA Agata

1992

160

Obrotowa

10

PIĄTEK Dominika

1994

170

Bramkarz

11

PRZYBYŁKO Martyna

1991

173

Skrzydłowa

12

SŁOTA Dominika

1991

175

Rozgrywająca

13

TERCZYŃSKA Aleksandra

1991

166

Skrzydłowa

14

WOŹNIAK Anna

1991

165

Rozgrywająca

 

 tordobrzen_w_sezon2010-11

 

Juniorki młodsze

Bednarek Sara 1996 Rozgrywająca
Czyż Aleksandra 1997 Rozgrywająca
Jurek Sonia 1996 Rozgrywająca
Juzak Karolina 1997 Rozgrywająca
Krawczyk Andrea 1996 Bramkarz
Kurpiella Wioletta 1997 Rozgrywająca
Kwiecińska Aleksandra 1996 Rozgrywająca
Nogossek Natalia 1996 Skrzydłowa
Nowek Nikola 1996 Bramkarz
Podolska Magdalena 1996 Rozgrywająca
Polarczyk Jolanta 1996 Obrotowy
Pożoga Karolina 1996 Rozgrywająca
Solarczyk Patrycja 1996 Skrzydłowa
Szczygiecka Amanda 1997 Skrzydłowa
Urbańczyk Pamela 1997 Bramkarz
Zajączkowska Karolina 1997 Skrzydłowa
Żurawska Marta 1996 Skrzydłowa

Trener: A.Motyka, II trener B.Mierzwińska

tor_dobrzen_w_sezon2010_11

Młodziczki

Bednarek Sara 1996 Rozgrywająca
Czyż Aleksandra 1997 Rozgrywająca
Jurek Sonia 1996 Rozgrywająca
Juzak Karolina 1997 Rozgrywająca
Krawczyk Andrea 1996 Bramkarz
Kurpiella Wioletta 1997 Rozgrywająca
Kwiecińska Aleksandra 1996 Rozgrywająca
Nogossek Natalia 1996 Skrzydłowa
Nowek Nikola 1996 Bramkarz
Podolska Magdalena 1996 Rozgrywająca
Polarczyk Jolanta 1996 Obrotowa
Pożoga Karolina 1996 Rozgrywający
Solarczyk Nikola 1997 Obrotowy
Solarczyk Patrycja 1996 Skrzydłowa
Szczygiecka Amanda 1997 Skrzydłowa
Szmolke Krystyna 1997 Skrzydłowa
Urbańczyk Pamela 1997 Bramkarz
Wiszniewska Nikola 1997 Skrzydłowa
Zajączkowska Karolina 1997 Skrzydłowa
Żurawska Marta 1996 Skrzydłowa

Trener: A.Motyka, II trener B.Mierzwińska

tor_dobrzen_wielki_sezon2010-11

Dzieci - dziewczęta

Czyż Aleksandra 1997 Rozgrywająca
Juzak Karolina 1997 Rozgrywająca
Kurpiella Wioletta 1997 Rozgrywająca
Łata Paulina 1998 Rozgrywająca
Schichta Wiktoria 1998 Rozgrywająca
Solarczyk Nikola 1997 Obrotowa
Szczygiecka Amanda 1997 Rozgrywająca
Szmolke Dorota 1998 Skrzydłowa
Szmolke Krystyna 1997 Skrzydłowa
Urbańczyk Pamela 1997 Bramkarz
Wieczorek Paulina 1998 Rozgrywająca
Wiszniewska Nikola 1997 Skrzydłowa
Zajączkowska Karolina 1997 Skrzydłowa
Moczko Klaudia 1997 Bramkarz

Trener: Andrzej Motyka

Dzieci II Dziewczęta Dobrzeń Wielki

Dajewska Ewelina 1999 Skrzydłowa
Gryszczyk Paulina 1999 Skrzydłowa
Kubis Aleksandra 1998 Skrzydłowa
Moczko Klaudia 1997 Bramkarz
Niemczyk Żaneta 1999 Rozgrywająca
Palt Sonia 1999 Rozgrywająca
Paluch Weronika 1999 Rozgrywająca
Pietrzyk Martyna 1999 Rozgrywająca
Pozniak Maria 1999 Rozgrywająca
Przybysz Agata 1999 Skrzydłowa
Sierpińska Marta 1999 Rozgrywająca
Szyndlarewicz Kamila 1998 Skrzydłowa
Wilusz Anna 1999 Rozgrywająca
Załuska Emila 1999 Obrotowa

Trener Andrzej Motyka

lzsdobrzen