Terminarz młodziczek sezonu 2021-22 opolskiej ligi młodzieżowej Inne terminarze

1 Kolejka 1 2021-11-02 2021-11-14 O/MłK/1 UKS Handball 2019 Kolonowskie   UKS Olimp I Grodków
2 Kolejka 1 2021-11-02 2021-11-14 O/MłK/2 UKS Olimp II Grodków   UKS MOS Opole
 
3 Kolejka 2 2021-11-15 2021-11-28 O/MłK/3 UKS Olimp I Grodków   UKS MOS Opole
4 Kolejka 2 2021-11-15 2021-11-28 O/MłK/4 UKS Handball 2019 Kolonowskie   UKS Olimp II Grodków
 
5 Kolejka 3 2021-11-29 2021-12-12 O/MłK/5 UKS Olimp II Grodków   UKS Olimp I Grodków
6 Kolejka 3 2021-11-29 2021-12-12 O/MłK/6 UKS MOS Opole   UKS Handball 2019 Kolonowskie
 
7 Kolejka 4 2022-03-14 2022-02-27 O/MłK/7 UKS Olimp I Grodków   UKS Handball 2019 Kolonowskie
8 Kolejka 4 2022-03-14 2022-02-27 O/MłK/8 UKS MOS Opole   UKS Olimp II Grodków
 
9 Kolejka 5 2022-02-28 2022-03-13 O/MłK/9 UKS MOS Opole   UKS Olimp I Grodków
10 Kolejka 5 2022-02-28 2022-03-13 O/MłK/10 UKS Olimp II Grodków   UKS Handball 2019 Kolonowskie
 
11 Kolejka 6 2022-03-14 2022-03-27 O/MłK/11 UKS Olimp I Grodków   UKS Olimp II Grodków
12 Kolejka 6 2022-03-14 2022-03-27 O/MłK/12 UKS Handball 2019 Kolonowskie   UKS MOS Opole

Terminarz młodzików sezonu 2021-22

Kolejka 1 2021-10-11 2021-10-17 O/MłM/1 Orzeł II Opole   Zespół nr 8
Kolejka 1 2021-10-11 2021-10-17 O/MłM/2 UKS Olimp Grodków   Orzeł I Opole
Kolejka 1 2021-10-11 2021-10-17 O/MłM/3 Gwardia Opole   ASPR Zawadzkie
Kolejka 1 2021-10-11 2021-10-17 O/MłM/4 SKS Orlik Brzeg   LKS OSiR Komprachcice
             
Kolejka 2 2021-10-18 2021-10-24 O/MłM/5 Zespół nr 8   LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 2 2021-10-18 2021-10-24 O/MłM/6 SKS Orlik Brzeg   ASPR Zawadzkie
Kolejka 2 2021-10-18 2021-10-24 O/MłM/7 Orzeł I Opole   Gwardia Opole
Kolejka 2 2021-10-18 2021-10-24 O/MłM/8 Orzeł II Opole   UKS Olimp Grodków
             
Kolejka 3 2021-10-25 2021-10-31 O/MłM/9 UKS Olimp Grodków   Zespół nr 8
Kolejka 3 2021-10-25 2021-10-31 O/MłM/10 Gwardia Opole   Orzeł II Opole
Kolejka 3 2021-10-25 2021-10-31 O/MłM/11 SKS Orlik Brzeg   Orzeł I Opole
Kolejka 3 2021-10-25 2021-10-31 O/MłM/12 LKS OSiR Komprachcice   ASPR Zawadzkie
             
Kolejka 4 2021-11-02 2021-11-07 O/MłM/13 Zespół nr 8   ASPR Zawadzkie
Kolejka 4 2021-11-02 2021-11-07 O/MłM/14 Orzeł I Opole   LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 4 2021-11-02 2021-11-07 O/MłM/15 Orzeł II Opole   SKS Orlik Brzeg
Kolejka 4 2021-11-02 2021-11-07 O/MłM/16 UKS Olimp Grodków   Gwardia Opole
             
Kolejka 5 2021-11-08 2021-11-14 O/MłM/17 Gwardia Opole   Zespół nr 8
Kolejka 5 2021-11-08 2021-11-14 O/MłM/18 SKS Orlik Brzeg   UKS Olimp Grodków
Kolejka 5 2021-11-08 2021-11-14 O/MłM/19 LKS OSiR Komprachcice   Orzeł II Opole
Kolejka 5 2021-11-08 2021-11-14 O/MłM/20 Orzeł I Opole   ASPR Zawadzkie
             
Kolejka 6 2021-11-15 2021-11-21 O/MłM/21 Zespół nr 8   Orzeł I Opole
Kolejka 6 2021-11-15 2021-11-21 O/MłM/22 Orzeł II Opole   ASPR Zawadzkie
Kolejka 6 2021-11-15 2021-11-21 O/MłM/23 UKS Olimp Grodków   LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 6 2021-11-15 2021-11-21 O/MłM/24 Gwardia Opole   SKS Orlik Brzeg
             
Kolejka 7 2021-11-22 2021-11-28 O/MłM/25 SKS Orlik Brzeg   Zespół nr 8
Kolejka 7 2021-11-22 2021-11-28 O/MłM/26 LKS OSiR Komprachcice   Gwardia Opole
Kolejka 7 2021-11-22 2021-11-28 O/MłM/27 UKS Olimp Grodków   ASPR Zawadzkie
Kolejka 7 2021-11-22 2021-11-28 O/MłM/28 Orzeł I Opole   Orzeł II Opole
             
Kolejka 8 2021-11-29 2021-12-05 O/MłM/29 Zespół nr 8   Orzeł II Opole
Kolejka 8 2021-11-29 2021-12-05 O/MłM/30 Orzeł I Opole   UKS Olimp Grodków
Kolejka 8 2021-11-29 2021-12-05 O/MłM/31 ASPR Zawadzkie   Gwardia Opole
Kolejka 8 2021-11-29 2021-12-05 O/MłM/32 LKS OSiR Komprachcice   SKS Orlik Brzeg
             
Kolejka 9 2022-01-17 2022-01-23 O/MłM/33 LKS OSiR Komprachcice   Zespół nr 8
Kolejka 9 2022-01-17 2022-01-23 O/MłM/34 ASPR Zawadzkie   SKS Orlik Brzeg
Kolejka 9 2022-01-17 2022-01-23 O/MłM/35 Gwardia Opole   Orzeł I Opole
Kolejka 9 2022-01-17 2022-01-23 O/MłM/36 UKS Olimp Grodków   Orzeł II Opole
             
Kolejka 10 2022-01-24 2022-01-30 O/MłM/37 Zespół nr 8   UKS Olimp Grodków
Kolejka 10 2022-01-24 2022-01-30 O/MłM/38 Orzeł II Opole   Gwardia Opole
Kolejka 10 2022-01-24 2022-01-30 O/MłM/39 Orzeł I Opole   SKS Orlik Brzeg
Kolejka 10 2022-01-24 2022-01-30 O/MłM/40 ASPR Zawadzkie   LKS OSiR Komprachcice
             
Kolejka 11 2022-02-21 2022-02-27 O/MłM/41 ASPR Zawadzkie   Zespół nr 8
Kolejka 11 2022-02-21 2022-02-27 O/MłM/42 LKS OSiR Komprachcice   Orzeł I Opole
Kolejka 11 2022-02-21 2022-02-27 O/MłM/43 SKS Orlik Brzeg   Orzeł II Opole
Kolejka 11 2022-02-21 2022-02-27 O/MłM/44 Gwardia Opole   UKS Olimp Grodków
             
Kolejka 12 2022-02-28 2022-03-06 O/MłM/45 Zespół nr 8   Gwardia Opole
Kolejka 12 2022-02-28 2022-03-06 O/MłM/46 UKS Olimp Grodków   SKS Orlik Brzeg
Kolejka 12 2022-02-28 2022-03-06 O/MłM/47 Orzeł II Opole   LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 12 2022-02-28 2022-03-06 O/MłM/48 ASPR Zawadzkie   Orzeł I Opole
             
Kolejka 13 2022-03-07 2022-03-13 O/MłM/49 Orzeł I Opole   Zespół nr 8
Kolejka 13 2022-03-07 2022-03-13 O/MłM/50 ASPR Zawadzkie   Orzeł II Opole
Kolejka 13 2022-03-07 2022-03-13 O/MłM/51 LKS OSiR Komprachcice   UKS Olimp Grodków
Kolejka 13 2022-03-07 2022-03-13 O/MłM/52 SKS Orlik Brzeg   Gwardia Opole
             
Kolejka 14 2022-03-14 2022-03-20 O/MłM/53 Zespół nr 8   SKS Orlik Brzeg
Kolejka 14 2022-03-14 2022-03-20 O/MłM/54 Gwardia Opole   LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 14 2022-03-14 2022-03-20 O/MłM/55 ASPR Zawadzkie   UKS Olimp Grodków
Kolejka 14 2022-03-14 2022-03-20 O/MłM/56 Orzeł II Opole   Orzeł I Opole