Terminarze sezon 2016-17 rozgrywki ligowe

Superliga mężczyzn (liga zawodowa) Gwardia Opole

Gwardia Opole w pierwszej części sezonu rozegra u siebie trzy spotkania przeciwko drużynom: Mebli Wójcik Elbląg (24 września 2016r), Górnika Zabrze (15 października 2016r ) i Wybrzeża Gdańsk (11 listopada 2016r).
Terminarz pierwszej części sezonu przedstawia się następująco:

09.09 CHROBRY GŁOGÓW – GWARDIA OPOLE
14.09 MMTS KWIDZYN – GWARDIA OPOLE
17.09 WISŁA PŁOCK – GWARDIA OPOLE
24.09 GWARDIA OPOLE – MEBLE WÓJCIK ELBLĄG
01.10 STAL MIELEC – GWARDIA OPOLE
05.10 VIVE TAURON KIELCE – GWARDIA OPOLE
15.10 GWARDIA OPOLE – GÓRNIK ZABRZE
22.10 KPR LEGIONOWO – GWARDIA OPOLE
26.10 AZOTY PUŁAWY – GWARDIA OPOLE
11.11 GWARDIA OPOLE – WYBRZEŻE GDAŃSK
19.11 PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – GWARDIA OPOLE
26.11 POGOŃ SZCZECIN – GWARDIA OPOLE
03.12 GWARDIA OPOLE – CHROBRY GŁOGÓW
07.12 ZAGŁĘBIE LUBIN – GWARDIA OPOLE
10.12 GWARDIA OPOLE – MMTS KWIDZYN

Zanim jednak wszyscy uczestnicy PGNiG Superligi udadzą się na blisko dwumiesięczną przerwę, rozegrane zostaną jednak jeszcze dwie serie spotkań rewanżowych. I w nich również zespół z Opola wystąpi przed własną publicznością, podejmując Chrobrego (3 grudnia) oraz MMTS Kwidzyn (10 grudnia).

Wszystkie mecze do końca roku, będą rozgrywane w hali przy ulicy Kowalskiej, natomiast już z początkiem roku 2017 Gwardziści przeniosą się do hali widowiskowo-sportowej „Okrąglak”.

I liga mężczyzn ASPR Zawadzkie, Olimp Grodków

Runda 1 - 10/11.09.2016    Runda 14 - 04/05.02.2017
Runda 2 - 17/18.09.2016    Runda 15 - 11/12.02.2017
Runda 3 - 24/25.09.2016    Runda 16 - 18/19.02.2017
Runda 4 - 01/02.10.2016    Runda 17 - 25/26.02.2017
Runda 5 - 08/09.10.2016    Runda 18 - 04/05.03.2017
Runda 6 - 15/16.10.2016    Runda 19 - 11/12.03.2017
Runda 7 - 22/23.10.2016    Runda 20 - 18/19.03.2017
Runda 8 - 29/30.10.2016    Runda 21 - 25/26.03.2017
Runda 9 - 12/13.11.2016    Runda 22 - 01/02.04.2017
Runda 10 - 19/20.11.2016    Runda 23 - 22/23.04.2017
Runda 11 - 26/27.11.2016    Runda 24 - 29/30.04.2017
Runda 12 - 03/04.12.2016    Runda 25 - 13.05.2017
Runda 13 - 10/11.12.2016    Runda 26 - 20.05.2017

Kolejka 1 (2016-09-10)
1    MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie    0:0 (0:0)    LKPR Moto-Jelcz Oława
2    KSSPR Końskie    0:0 (0:0)    MSPR Siódemka Legnica
3    AZS AWF Biała Podlaska    0:0 (0:0)    SRS Czuwaj Przemyśl
4    MKS Kalisz    0:0 (0:0)    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
5    MTS Chrzanów    0:0 (0:0)    ASPR Zawadzkie
6    SPR Tarnów    0:0 (0:0)    KS VIVE Tauron II Kielce
7    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.    0:0 (0:0)    UKS Olimp Grodków
Kolejka 2 (2016-09-17)
8    LKPR Moto-Jelcz Oława    0:0 (0:0)    UKS Olimp Grodków
9    KS VIVE Tauron II Kielce    0:0 (0:0)    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
10    ASPR Zawadzkie    0:0 (0:0)    SPR Tarnów
11    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.    0:0 (0:0)    MTS Chrzanów
12    SRS Czuwaj Przemyśl    0:0 (0:0)    MKS Kalisz
13    MSPR Siódemka Legnica    0:0 (0:0)    AZS AWF Biała Podlaska
14    MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie    0:0 (0:0)    KSSPR Końskie
Kolejka 3 (2016-09-24)
15    KSSPR Końskie    0:0 (0:0)    LKPR Moto-Jelcz Oława
16    AZS AWF Biała Podlaska    0:0 (0:0)    MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
17    MKS Kalisz    0:0 (0:0)    MSPR Siódemka Legnica
18    MTS Chrzanów    0:0 (0:0)    SRS Czuwaj Przemyśl
19    SPR Tarnów    0:0 (0:0)    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
20    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.    0:0 (0:0)    ASPR Zawadzkie
21    UKS Olimp Grodków    0:0 (0:0)    KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 4 (2016-10-01)
22    LKPR Moto-Jelcz Oława    0:0 (0:0)    KS VIVE Tauron II Kielce
23    ASPR Zawadzkie    0:0 (0:0)    UKS Olimp Grodków
24    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.    0:0 (0:0)    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
25    SRS Czuwaj Przemyśl    0:0 (0:0)    SPR Tarnów
26    MSPR Siódemka Legnica    0:0 (0:0)    MTS Chrzanów
27    MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie    0:0 (0:0)    MKS Kalisz
28    KSSPR Końskie    0:0 (0:0)    AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 5 (2016-10-08)
29    AZS AWF Biała Podlaska    0:0 (0:0)    LKPR Moto-Jelcz Oława
30    MKS Kalisz    0:0 (0:0)    KSSPR Końskie
31    MTS Chrzanów    0:0 (0:0)    MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
32    SPR Tarnów    0:0 (0:0)    MSPR Siódemka Legnica
33    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.    0:0 (0:0)    SRS Czuwaj Przemyśl
34    UKS Olimp Grodków    0:0 (0:0)    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
35    KS VIVE Tauron II Kielce    0:0 (0:0)    ASPR Zawadzkie
Kolejka 6 (2016-10-15)
36    LKPR Moto-Jelcz Oława    0:0 (0:0)    ASPR Zawadzkie
37    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.    0:0 (0:0)    KS VIVE Tauron II Kielce
38    SRS Czuwaj Przemyśl    0:0 (0:0)    UKS Olimp Grodków
39    MSPR Siódemka Legnica    0:0 (0:0)    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
40    MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie    0:0 (0:0)    SPR Tarnów
41    KSSPR Końskie    0:0 (0:0)    MTS Chrzanów
42    AZS AWF Biała Podlaska    0:0 (0:0)    MKS Kalisz
Kolejka 7 (2016-10-22)
43    MKS Kalisz    0:0 (0:0)    LKPR Moto-Jelcz Oława
44    MTS Chrzanów    0:0 (0:0)    AZS AWF Biała Podlaska
45    SPR Tarnów    0:0 (0:0)    KSSPR Końskie
46    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.    0:0 (0:0)    MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
47    UKS Olimp Grodków    0:0 (0:0)    MSPR Siódemka Legnica
48    KS VIVE Tauron II Kielce    0:0 (0:0)    SRS Czuwaj Przemyśl
49    ASPR Zawadzkie    0:0 (0:0)    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 8 (2016-10-29)
50    LKPR Moto-Jelcz Oława    0:0 (0:0)    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
51    SRS Czuwaj Przemyśl    0:0 (0:0)    ASPR Zawadzkie
52    MSPR Siódemka Legnica    0:0 (0:0)    KS VIVE Tauron II Kielce
53    MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie    0:0 (0:0)    UKS Olimp Grodków
54    KSSPR Końskie    0:0 (0:0)    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
55    AZS AWF Biała Podlaska    0:0 (0:0)    SPR Tarnów
56    MKS Kalisz    0:0 (0:0)    MTS Chrzanów
Kolejka 9 (2016-11-12)
57    MTS Chrzanów    0:0 (0:0)    LKPR Moto-Jelcz Oława
58    SPR Tarnów    0:0 (0:0)    MKS Kalisz
59    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.    0:0 (0:0)    AZS AWF Biała Podlaska
60    UKS Olimp Grodków    0:0 (0:0)    KSSPR Końskie
61    KS VIVE Tauron II Kielce    0:0 (0:0)    MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
62    ASPR Zawadzkie    0:0 (0:0)    MSPR Siódemka Legnica
63    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.    0:0 (0:0)    SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 10 (2016-11-19)
64    LKPR Moto-Jelcz Oława    0:0 (0:0)    SRS Czuwaj Przemyśl
65    MSPR Siódemka Legnica    0:0 (0:0)    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
66    MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie    0:0 (0:0)    ASPR Zawadzkie
67    KSSPR Końskie    0:0 (0:0)    KS VIVE Tauron II Kielce
68    AZS AWF Biała Podlaska    0:0 (0:0)    UKS Olimp Grodków
69    MKS Kalisz    0:0 (0:0)    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
70    MTS Chrzanów    0:0 (0:0)    SPR Tarnów
Kolejka 11 (2016-11-26)
71    SPR Tarnów    0:0 (0:0)    LKPR Moto-Jelcz Oława
72    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.    0:0 (0:0)    MTS Chrzanów
73    UKS Olimp Grodków    0:0 (0:0)    MKS Kalisz
74    KS VIVE Tauron II Kielce    0:0 (0:0)    AZS AWF Biała Podlaska
75    ASPR Zawadzkie    0:0 (0:0)    KSSPR Końskie
76    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.    0:0 (0:0)    MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
77    SRS Czuwaj Przemyśl    0:0 (0:0)    MSPR Siódemka Legnica
Kolejka 12 (2016-12-03)
78    LKPR Moto-Jelcz Oława    0:0 (0:0)    MSPR Siódemka Legnica
79    MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie    0:0 (0:0)    SRS Czuwaj Przemyśl
80    KSSPR Końskie    0:0 (0:0)    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
81    AZS AWF Biała Podlaska    0:0 (0:0)    ASPR Zawadzkie
82    MKS Kalisz    0:0 (0:0)    KS VIVE Tauron II Kielce
83    MTS Chrzanów    0:0 (0:0)    UKS Olimp Grodków
84    SPR Tarnów    0:0 (0:0)    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 13 (2016-12-10)
85    KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.    0:0 (0:0)    LKPR Moto-Jelcz Oława
86    UKS Olimp Grodków    0:0 (0:0)    SPR Tarnów
87    KS VIVE Tauron II Kielce    0:0 (0:0)    MTS Chrzanów
88    ASPR Zawadzkie    0:0 (0:0)    MKS Kalisz
89    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.    0:0 (0:0)    AZS AWF Biała Podlaska
90    SRS Czuwaj Przemyśl    0:0 (0:0)    KSSPR Końskie
91    MSPR Siódemka Legnica    0:0 (0:0)    MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

II liga kobiet gr. IV  Tor Dobrzeń Wielki, Otmęt Krapkowice

1. kolejka 8-9 października 2016
SPR JKS Jarosław - KS Zgoda Ruda Śląska, MKS Start Michałkowice - MTS Żory, MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz - LZS Tor Dobrzeń Wielki, KS Otmęt Krapkowice - UKS Imperium Katowice, KS Cracovia 1906 - pauzuje
2. kolejka 15-16 października 2016
LZS Tor Dobrzeń Wielki - KS Otmęt Krapkowice, MTS Żory - MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz, KS Zgoda Ruda Śląska - MKS Start Michałkowice, KS Cracovia 1906 - SPR JKS Jarosław, UKS Imperium Katowice - pauzuje
3. kolejka 22-23 października 2016
MKS Start Michałkowice - KS Cracovia 1906, MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz - KS Zgoda Ruda Śląska, KS Otmęt Krapkowice - MTS Żory, UKS Imperium Katowice - LZS Tor Dobrzeń Wielki, SPR JKS Jarosław - pauzuje
4. kolejka 5-6 listopada 2016
MTS Żory - UKS Imperium Katowice, KS Zgoda Ruda Śląska - KS Otmęt Krapkowice, KS Cracovia 1906 - MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz, SPR JKS Jarosław - MKS Start Michałkowice, LZS Tor Dobrzeń Wielki - pauzuje
5. kolejka 12-13 listopada 2016
MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz - SPR JKS Jarosław, KS Otmęt Krapkowice - KS Cracovia 1906, UKS Imperium Katowice - KS Zgoda Ruda Śląska, LZS Tor Dobrzeń Wielki - MTS Żory, MKS Start Michałkowice - pauzuje
6. kolejka 19-20 listopada 2016
KS Zgoda Ruda Śląska - LZS Tor Dobrzeń Wielki, KS Cracovia 1906 - UKS Imperium Katowice, SPR JKS Jarosław - KS Otmęt Krapkowice
MKS Start Michałkowice - MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz, MTS Żory - pauzuje
7. kolejka 26-27 listopada 2016
KS Otmęt Krapkowice - MKS Start Michałkowice, UKS Imperium Katowice - SPR JKS Jarosław, LZS Tor Dobrzeń Wielki - KS Cracovia 1906, MTS Żory - KS Zgoda Ruda Śląska, MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz - pauzuje
8. kolejka 3-4 grudnia 2016
KS Cracovia 1906 - MTS Żory, SPR JKS Jarosław - LZS Tor Dobrzeń Wielki, MKS Start Michałkowice - UKS Imperium Katowice, MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz - KS Otmęt Krapkowice, KS Zgoda Ruda Śląska - pauzuje
9. kolejka 10-11 grudnia 2016
UKS Imperium Katowice - MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz, LZS Tor Dobrzeń Wielki - MKS Start Michałkowice, MTS Żory - SPR JKS Jarosław, KS Zgoda Ruda Śląska - KS Cracovia 1906, KS Otmęt Krapkowice - pauzuje
10. kolejka 18-19 luty 2017
KS Zgoda Ruda Śląska - SPR JKS Jarosław, MTS Żory - MKS Start Michałkowice, LZS Tor Dobrzeń Wielki - MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz, UKS Imperium Katowice - KS Otmęt Krapkowice, KS Cracovia 1906 - pauzuje
11. kolejka 25-26 luty 2017
KS Otmęt Krapkowice - LZS Tor Dobrzeń Wielki, MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz - MTS Żory, MKS Start Michałkowice - KS Zgoda Ruda Śląska, SPR JKS Jarosław - KS Cracovia 1906, UKS Imperium Katowice - pauzuje
12. kolejka 4-5 marca 2017
KS Cracovia 1906 - MKS Start Michałkowice, KS Zgoda Ruda Śląska - MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz, MTS Żory - KS Otmęt Krapkowice, LZS Tor Dobrzeń Wielki - UKS Imperium Katowice, SPR JKS Jarosław - pauzuje
13. kolejka 11-12 marca 2017
UKS Imperium Katowice - MTS Żory, KS Otmęt Krapkowice - KS Zgoda Ruda Śląska, MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz - KS Cracovia 1906, MKS Start Michałkowice - SPR JKS Jarosław, LZS Tor Dobrzeń Wielki - pauzuje
14. kolejka 18-19 marca 2017
SPR JKS Jarosław - MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz, KS Cracovia 1906 - KS Otmęt Krapkowice, KS Zgoda Ruda Śląska - UKS Imperium Katowice, MTS Żory - LZS Tor Dobrzeń Wielki, MKS Start Michałkowice - pauzuje
15. kolejka 25-26 marca 2017
LZS Tor Dobrzeń Wielki - KS Zgoda Ruda Śląska, UKS Imperium Katowice - KS Cracovia 1906, KS Otmęt Krapkowice - SPR JKS Jarosław
MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz - MKS Start Michałkowice, MTS Żory - pauzuje
16. kolejka 1-2 kwietnia 2017
MKS Start Michałkowice - KS Otmęt Krapkowice, SPR JKS Jarosław - UKS Imperium Katowice, KS Cracovia 1906 - LZS Tor Dobrzeń Wielki, KS Zgoda Ruda Śląska - MTS Żory, MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz - pauzuje
17. kolejka 8-9 kwietnia 2017
MTS Żory - KS Cracovia 1906, LZS Tor Dobrzeń Wielki - SPR JKS Jarosław, UKS Imperium Katowice - MKS Start Michałkowice, KS Otmęt Krapkowice - MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz, KS Zgoda Ruda Śląska - pauzuje
18. kolejka 22-23 kwietnia 2017
MKS Olimpia Beskid II Nowy Sącz - UKS Imperium Katowice, MKS Start Michałkowice - LZS Tor Dobrzeń Wielki, SPR JKS Jarosław - MTS Żory, KS Cracovia 1906 - KS Zgoda Ruda Śląska, KS Otmęt Krapkowice - pauzuje


II liga mężczyzn gr. 1 OSiR Komprachcice, Orlik Brzeg

1 kolejka 24-15.09.2016

MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 
SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE  - ŚKPR ŚWIDNICA
MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A  - WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
LKS OSIR KOMPRACHCICE  - SSRIR START KONIN
SKS ORLIK BRZEG   - MKST ASTRA NOWA SÓL
UKS LIDER SWARZĘDZ  - SKF KPR OBORNIKI WLKP.
EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA - TS ZEW ŚWIEBODZIN

2 kolejka 1-2.10.2016r

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego  - TS ZEW ŚWIEBODZIN
SKF KPR OBORNIKI WLKP.  - EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA
MKST ASTRA NOWA SÓL  - UKS LIDER SWARZĘDZ
SSRIR START KONIN  - SKS ORLIK BRZEG
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW  - LKS OSIR KOMPRACHCICE
ŚKPR ŚWIDNICA  - MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A
MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

3 kolejka 8-9.10.2016r

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE        KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 
MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A        MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW
LKS OSIR KOMPRACHCICE        ŚKPR ŚWIDNICA
SKS ORLIK BRZEG        WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
UKS LIDER SWARZĘDZ        SSRIR START KONIN
EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA        MKST ASTRA NOWA SÓL
TS ZEW ŚWIEBODZIN        SKF KPR OBORNIKI WLKP.

4 kolejka        2016-10-15-16
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego         SKF KPR OBORNIKI WLKP.
MKST ASTRA NOWA SÓL        TS ZEW ŚWIEBODZIN
SSRIR START KONIN        EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW        UKS LIDER SWARZĘDZ
ŚKPR ŚWIDNICA        SKS ORLIK BRZEG
MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW        LKS OSIR KOMPRACHCICE
SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE        MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A
5 kolejka        2016-10-22-23
MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A        KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 
LKS OSIR KOMPRACHCICE        SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE
SKS ORLIK BRZEG        MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW
UKS LIDER SWARZĘDZ        ŚKPR ŚWIDNICA
EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA        WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
TS ZEW ŚWIEBODZIN        SSRIR START KONIN
SKF KPR OBORNIKI WLKP.        MKST ASTRA NOWA SÓL
6 kolejka        2016-1029-30
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego         MKST ASTRA NOWA SÓL
SSRIR START KONIN        SKF KPR OBORNIKI WLKP.
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW        TS ZEW ŚWIEBODZIN
ŚKPR ŚWIDNICA        EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA
MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW        UKS LIDER SWARZĘDZ
SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE        SKS ORLIK BRZEG
MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A        LKS OSIR KOMPRACHCICE

 

7 kolejka        2016-11-05-06
LKS OSIR KOMPRACHCICE        KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 
SKS ORLIK BRZEG        MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A
UKS LIDER SWARZĘDZ        SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE
EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA        MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW
TS ZEW ŚWIEBODZIN        ŚKPR ŚWIDNICA
SKF KPR OBORNIKI WLKP.        WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
MKST ASTRA NOWA SÓL        SSRIR START KONIN
        
8 kolejka        2016-11-12-13
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego         SSRIR START KONIN
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW        MKST ASTRA NOWA SÓL
ŚKPR ŚWIDNICA        SKF KPR OBORNIKI WLKP.
MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW        TS ZEW ŚWIEBODZIN
SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE        EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA
MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A        UKS LIDER SWARZĘDZ
LKS OSIR KOMPRACHCICE        SKS ORLIK BRZEG
9 kolejka        2016-11-19-20
SKS ORLIK BRZEG        KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 
UKS LIDER SWARZĘDZ        LKS OSIR KOMPRACHCICE
EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA        MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A
TS ZEW ŚWIEBODZIN        SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE
SKF KPR OBORNIKI WLKP.        MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW
MKST ASTRA NOWA SÓL        ŚKPR ŚWIDNICA
SSRIR START KONIN        WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
10 kolejka        2016-11-26-27
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego         WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
ŚKPR ŚWIDNICA        SSRIR START KONIN
MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW        MKST ASTRA NOWA SÓL
SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE        SKF KPR OBORNIKI WLKP.
MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A        TS ZEW ŚWIEBODZIN
LKS OSIR KOMPRACHCICE        EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA
SKS ORLIK BRZEG        UKS LIDER SWARZĘDZ
11 kolejka        2016-12-03-04
UKS LIDER SWARZĘDZ        KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 
EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA        SKS ORLIK BRZEG
TS ZEW ŚWIEBODZIN        LKS OSIR KOMPRACHCICE
SKF KPR OBORNIKI WLKP.        MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A
MKST ASTRA NOWA SÓL        SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE
SSRIR START KONIN        MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW        ŚKPR ŚWIDNICA
12 kolejka        2016-12-10-11
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego         ŚKPR ŚWIDNICA
MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW        WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE        SSRIR START KONIN
MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A        MKST ASTRA NOWA SÓL
LKS OSIR KOMPRACHCICE        SKF KPR OBORNIKI WLKP.
SKS ORLIK BRZEG        TS ZEW ŚWIEBODZIN
UKS LIDER SWARZĘDZ        EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA
13 kolejka        2016-12-17-18
EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA        KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 
TS ZEW ŚWIEBODZIN        UKS LIDER SWARZĘDZ
SKF KPR OBORNIKI WLKP.        SKS ORLIK BRZEG
MKST ASTRA NOWA SÓL        LKS OSIR KOMPRACHCICE
SSRIR START KONIN        MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW        SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE
ŚKPR ŚWIDNICA        MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW

14 kolejka        2017-01-21-22
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego         MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW
ŚKPR ŚWIDNICA        SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW        MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A
SSRIR START KONIN        LKS OSIR KOMPRACHCICE
MKST ASTRA NOWA SÓL        SKS ORLIK BRZEG
SKF KPR OBORNIKI WLKP.        UKS LIDER SWARZĘDZ
TS ZEW ŚWIEBODZIN        EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA
15 kolejka        2017-01-28-29
TS ZEW ŚWIEBODZIN        KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 
EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA        SKF KPR OBORNIKI WLKP.
UKS LIDER SWARZĘDZ        MKST ASTRA NOWA SÓL
SKS ORLIK BRZEG        SSRIR START KONIN
LKS OSIR KOMPRACHCICE        WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A        ŚKPR ŚWIDNICA
SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE        MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW
16 kolejka        2017-02-11-12
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego         SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE
MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW        MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A
ŚKPR ŚWIDNICA        LKS OSIR KOMPRACHCICE
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW        SKS ORLIK BRZEG
SSRIR START KONIN        UKS LIDER SWARZĘDZ
MKST ASTRA NOWA SÓL        EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA
SKF KPR OBORNIKI WLKP.        TS ZEW ŚWIEBODZIN
17 kolejka        2017-02-18-19
SKF KPR OBORNIKI WLKP.        KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 
TS ZEW ŚWIEBODZIN        MKST ASTRA NOWA SÓL
EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA        SSRIR START KONIN
UKS LIDER SWARZĘDZ        WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
SKS ORLIK BRZEG        ŚKPR ŚWIDNICA
LKS OSIR KOMPRACHCICE        MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW
MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A        SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE
18 kolejka        2017-02-25-26
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego         MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A
SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE        LKS OSIR KOMPRACHCICE
MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW        SKS ORLIK BRZEG
ŚKPR ŚWIDNICA        UKS LIDER SWARZĘDZ
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW        EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA
SSRIR START KONIN        TS ZEW ŚWIEBODZIN
MKST ASTRA NOWA SÓL        SKF KPR OBORNIKI WLKP.
19 kolejka        2017-03-04-05
MKST ASTRA NOWA SÓL        KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 
SKF KPR OBORNIKI WLKP.        SSRIR START KONIN
TS ZEW ŚWIEBODZIN        WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA        ŚKPR ŚWIDNICA
UKS LIDER SWARZĘDZ        MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW
SKS ORLIK BRZEG        SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE
LKS OSIR KOMPRACHCICE        MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A

 

20 kolejka        2017-03-11-12
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego         LKS OSIR KOMPRACHCICE
MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A        SKS ORLIK BRZEG
SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE        UKS LIDER SWARZĘDZ
MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW        EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA
ŚKPR ŚWIDNICA        TS ZEW ŚWIEBODZIN
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW        SKF KPR OBORNIKI WLKP.
SSRIR START KONIN        MKST ASTRA NOWA SÓL
21 kolejka        2017-03-18-19
SSRIR START KONIN        KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 
MKST ASTRA NOWA SÓL        WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
SKF KPR OBORNIKI WLKP.        ŚKPR ŚWIDNICA
TS ZEW ŚWIEBODZIN        MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW
EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA        SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE
UKS LIDER SWARZĘDZ        MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A
SKS ORLIK BRZEG        LKS OSIR KOMPRACHCICE
22 kolejka        2017-03-25-26
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego         SKS ORLIK BRZEG
LKS OSIR KOMPRACHCICE        UKS LIDER SWARZĘDZ
MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A        EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA
SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE        TS ZEW ŚWIEBODZIN
MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW        SKF KPR OBORNIKI WLKP.
ŚKPR ŚWIDNICA        MKST ASTRA NOWA SÓL
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW        SSRIR START KONIN
23 kolejka        2017-04-01-02
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW        KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 
SSRIR START KONIN        ŚKPR ŚWIDNICA
MKST ASTRA NOWA SÓL        MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW
SKF KPR OBORNIKI WLKP.        SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE
TS ZEW ŚWIEBODZIN        MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A
EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA        LKS OSIR KOMPRACHCICE
UKS LIDER SWARZĘDZ        SKS ORLIK BRZEG
24 kolejka        2017-04-08-09
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego         UKS LIDER SWARZĘDZ
SKS ORLIK BRZEG        EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA
LKS OSIR KOMPRACHCICE        TS ZEW ŚWIEBODZIN
MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A        SKF KPR OBORNIKI WLKP.
SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE        MKST ASTRA NOWA SÓL
MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW        SSRIR START KONIN
ŚKPR ŚWIDNICA        WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
25 kolejka        2017-04-22-23
ŚKPR ŚWIDNICA        KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW        MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW
SSRIR START KONIN        SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE
MKST ASTRA NOWA SÓL        MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A
SKF KPR OBORNIKI WLKP.        LKS OSIR KOMPRACHCICE
TS ZEW ŚWIEBODZIN        SKS ORLIK BRZEG
EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA        UKS LIDER SWARZĘDZ
26 kolejka        2017-04-29-30
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego         EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA
UKS LIDER SWARZĘDZ        TS ZEW ŚWIEBODZIN
SKS ORLIK BRZEG        SKF KPR OBORNIKI WLKP.
LKS OSIR KOMPRACHCICE        MKST ASTRA NOWA SÓL
MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN S.A        SSRIR START KONIN
SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE        WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW        ŚKPR ŚWIDNICA