Opolska Liga Dzieci Chłopców 2020/2021

Zespoły:
Grupa A
LKS OSiR Komprachcice
UKS Olimp I Grodków
Gwardia II Opole
SKS Orlik Brzeg

WYNIKI grupa A sezon 2020-21 Zobacz KLASYFIKACJA strzelców grupa A Zobacz TABELA sezon 2020-21 grupa A Zobacz

Terminarz:
I turniej – 14/15.11 Gwardia II Opole
Data/Start Data/Koniec Mecz Data meczu Godzina                              Gospodarz Gość
2020-11-09 2020-11-15 O/DzMA/1 LKS OSiR Komprachcice UKS Olimp I Grodków
2020-11-09 2020-11-15 O/DzMA/2 SKS Orlik Brzeg Gwardia II Opole
2020-11-09 2020-11-15 O/DzMA/3 UKS Olimp I Grodków Gwardia II Opole
2020-11-09 2020-11-15 O/DzMA/4 LKS OSiR Komprachcice SKS Orlik Brzeg
2020-11-09 2020-11-15 O/DzMA/5 SKS Orlik Brzeg UKS Olimp I Grodków
2020-11-09 2020-11-15 O/DzMA/6 Gwardia II Opole LKS OSiR Komprachcice
II turniej 5/6.12 LKS OSiR Komprachcice
Data/Start Data/Koniec Mecz Data meczu Godzina                            Gospodarz Gość 
2020-11-30 2020-12-06 O/DzMA/7 UKS Olimp I Grodków LKS OSiR Komprachcice
2020-11-30 2020-12-06 O/DzMA/8 Gwardia II Opole SKS Orlik Brzeg
2020-11-30 2020-12-06 O/DzMA/9 LKS OSiR Komprachcice SKS Orlik Brzeg
2020-11-30 2020-12-06 O/DzMA/10 UKS Olimp I Grodków Gwardia II Opole
2020-11-30 2020-12-06 O/DzMA/11 Gwardia II Opole LKS OSiR Komprachcice
2020-11-30 2020-12-06 O/DzMA/12 SKS Orlik Brzeg UKS Olimp I Grodków
III turniej – 13/14.02 IIV turniej -6/7.03,13
SKS Orlik Brzeg UKS Olimp I Grodków

Zespoły:
Grupa B
ASPR Zawadzkie
Gwardia I Opole
UKS Olimp II Grodków
Orzeł Opole

WYNIKI grupa B sezon 2020-21 Zobacz KLASYFIKACJA strzelców gr. B Zobacz TABELA sezon 2020-21 grupa B Zobacz

Terminarz:
I turniej – 14/15.11 UKS Olimp II Grodków
Data/Start Data/Koniec Mecz Data meczu Godzina                           Gospodarz Gość
2020-11-09 2020-11-15 O/DzMB/1 UKS Olimp II Grodków ASPR Zawadzkie
2020-11-09 2020-11-15 O/DzMB/2 Orzeł Opole Gwardia I Opole
2020-11-09 2020-11-15 O/DzMB/3 ASPR Zawadzkie Gwardia I Opole
2020-11-09 2020-11-15 O/DzMB/4 UKS Olimp II Grodków Orzeł Opole
2020-11-09 2020-11-15 O/DzMB/5 Orzeł Opole ASPR Zawadzkie
2020-11-09 2020-11-15 O/DzMB/6 Gwardia I Opole UKS Olimp II Grodków
II turniej 5/6.12 ASPR Zawadzkie
Data/Start Data/Koniec Mecz Data meczu Godzina                       Gospodarz Gość
2020-11-30 2020-12-06 O/DzMB/7 Gwardia I Opole ASPR Zawadzkie
2020-11-30 2020-12-06 O/DzMB/8 Orzeł Opole UKS Olimp II Grodków
2020-11-30 2020-12-06 O/DzMB/9 ASPR Zawadzkie UKS Olimp II Grodków
2020-11-30 2020-12-06 O/DzMB/10 Gwardia I Opole Orzeł Opole
2020-11-30 2020-12-06 O/DzMB/11 Orzeł Opole ASPR Zawadzkie
2020-11-30 2020-12-06 O/DzMB/12 UKS Olimp II Grodków Gwardia I Opole
III turniej – 13/14.02 IV turniej -6/7.03,13
Gwardia I Opole Orzeł Opole
Finał A (1A,2A,1B,2B)
27/28.03
Finał B (3A,4A,3B,4B)

27/28.03