Statystyki opolskiej ligi młodzieżowej w kategorii dzieci chłopcy sezonu 2016-17

Opolska Liga Chłopców Finał A - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 Orzeł Opole 3 3 0 0 43 20 6 0
2 UKS Olimp I Grodków 3 2 0 1 37 35 4 2
3 SKS Orlik Brzeg 3 1 0 2 32 40 2 4
4 LKS OSiR Komprachcice 3 0 0 3 30 47 0 6
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Chłopców Finał A
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Brudziński Natan SKS Orlik Brzeg 20 3 6,67
2 Sobków Tymoteusz LKS OSiR Komprachcice 19 3 6,33
3 Garncarz Łukasz UKS Olimp I Grodków 17 3 5,67
4 Lilien Kamil Orzeł Opole 14 3 4,67
5 Cygan Szymon UKS Olimp I Grodków 10 3 3,33
6 Chmielewski Szymon Orzeł Opole 7 3 2,33
6 Świerc Feliks LKS OSiR Komprachcice 7 3 2,33
8 Rawecki Filip Orzeł Opole 5 3 1,67
9 Janikowski Adam Orzeł Opole 4 3 1,33
9 Rogowski Aleksander SKS Orlik Brzeg 4 3 1,33
11 Kraczkowski Marcin Orzeł Opole 3 3 1,00
11 Pietryka Kacper UKS Olimp I Grodków 3 3 1,00
11 Poświstak Michał SKS Orlik Brzeg 3 3 1,00
11 Stachera Przemysław Orzeł Opole 3 3 1,00
11 Stefani Jakub Orzeł Opole 3 3 1,00
11 Zawadzki Piotr UKS Olimp I Grodków 3 3 1,00
17 Bielecki Mateusz UKS Olimp I Grodków 2 3 0,67
17 Luksa Jakub Orzeł Opole 2 3 0,67
17 Szefer Brian UKS Olimp I Grodków 2 3 0,67
20 Górniak Damian Orzeł Opole 1 3 0,33
20 Hrycyk Bartosz SKS Orlik Brzeg 1 3 0,33
20 Jurek Kamil LKS OSiR Komprachcice 1 3 0,33
20 Kalinka Oskar SKS Orlik Brzeg 1 3 0,33
20 Komor Aleksander LKS OSiR Komprachcice 1 3 0,33
20 Litwiniec Michał LKS OSiR Komprachcice 1 3 0,33
20 Nowak Patryk SKS Orlik Brzeg 1 3 0,33
20 Piotrowski Dawid SKS Orlik Brzeg 1 3 0,33
20 Rabenda Jakub Orzeł Opole 1 3 0,33
20 Słodki Maciej SKS Orlik Brzeg 1 3 0,33
20 Tańczak Mateusz LKS OSiR Komprachcice 1 3 0,33
Rzuty karne - Opolska Liga Chłopców Finał A - Opolska Liga Chłopców Finał A - Kolejka 3
         
  Rzuty karne
Nr Zespół liczba bramki skuteczność [%]
1 UKS Olimp I Grodków 4 3 75,00
2 SKS Orlik Brzeg 4 3 75,00
3 Orzeł Opole 3 2 66,67
4 LKS OSiR Komprachcice 3 2 66,67
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki-eliminacje Bramki-finały suma bramek
1 Brudziński Natan SKS Orlik Brzeg 47 20 67
2 Garncarz Łukasz UKS Olimp I Grodków 28 17 45
3 Lilien Kamil Orzeł Opole 25 14 39
  Sobków Tymoteusz LKS OSiR Komprachcice 20 19 39
5 Cygan Szymon UKS Olimp I Grodków 18 10 28
  Kraczkowski Marcin Orzeł Opole 25 3 28
7 Chmielewski Szymon Orzeł Opole 17 7 24
8 Grzejszczak Dawid Gwardia Opole S.A. 23 0 23
9 Stefani Jakub Orzeł Opole 17 4 21
10 Rogowski Aleksander SKS Orlik Brzeg 15 3 18
Statystyki klubów - Opolska Liga Chłopców Finał A
             
LKS OSiR Komprachcice      
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki Średnia zdobytych bramek U 2min
1 Antoniszyn Adam 0 0 - 0 0
2 Baranowski Bartosz 0 0 - 0 0
3 Bareja Bartosz 0 0 - 0 0
4 Bielec Nataniel 3 0 0 0 0
5 Chrzanowski Paweł 3 0 0 0 0
6 Gogollok Leo 3 0 0 0 0
7 Jurek Kamil 3 1 0,33 0 0
8 Kasik Piotr 3 0 0 0 0
9 Klisz Maksymilian 3 0 0 0 0
10 Komor Aleksander 3 1 0,33 0 0
11 Litwiniec Michał 3 1 0,33 0 0
12 Łepek Stanisław 0 0 - 0 0
13 Olender Bartosz 0 0 - 0 0
14 Pałubiak Marcel 3 0 0 0 0
15 Pawleta Michał 3 0 0 0 0
16 Skiba Konrad 3 0 0 0 0
17 Sobków Tymoteusz 3 19 6,33 0 1
18 Świerc Feliks 3 7 2,33 2 1
19 Świerc Tomasz 3 0 0 0 0
20 Tańczak Mateusz 3 1 0,33 1 0
21 Tracz Kamil 3 0 0 0 0
22 Zyzik Jan 3 0 0 0 0
             
Orzeł Opole      
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki Średnia zdobytych bramek U 2min
1 Aksamit Kacper 3 0 0 0 0
2 Andruszko Wiktor 0 0 - 0 0
3 Chmielewski Szymon 3 7 2,33 0 1
4 Chwojnicki Bartosz 0 0 - 0 0
5 Ciasto Marcel 3 0 0 0 0
6 Czyż Mateusz 0 0 - 0 0
7 Czyż Mateusz 0 0 - 0 0
8 Fit Michał 0 0 - 0 0
9 Gałwa Paweł 0 0 - 0 0
10 Górniak Damian 3 1 0,33 0 0
11 Harupa Jan 0 0 - 0 0
12 Janikowski Adam 3 4 1,33 0 0
13 Kasperek Antoni 0 0 - 0 0
14 Kaszubski Maciej 3 0 0 0 0
15 Kraczkowski Marcin 3 3 1 0 0
16 Lilien Kamil 3 14 4,67 0 0
17 Luksa Jakub 3 2 0,67 1 0
18 Matula Antoni 0 0 - 0 0
19 Molewko Andrzej 3 0 0 0 0
20 Nowak Lukas 0 0 - 0 0
21 Rabenda Jakub 3 1 0,33 0 0
22 Rawecki Filip 3 5 1,67 2 0
23 Stachera Przemysław 3 3 1 0 0
24 Stefani Jakub 3 3 1 1 1
25 Tkacz Wojciech 0 0 - 0 0
26 Tuński Tobiasz 0 0 - 0 0
27 Walczak Przemysław 0 0 - 0 0
28 Żyrek Mikołaj 0 0 - 0 0
             
SKS Orlik Brzeg      
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki Średnia zdobytych bramek U 2min
1 Bazal Paweł 0 0 - 0 0
2 Brudziński Natan 3 20 6,67 0 2
3 Dacyszyn Maciej 0 0 - 0 0
4 Hojeński Jakub 0 0 - 0 0
5 Hrycyk Bartosz 3 1 0,33 0 0
6 Kalinka Oskar 3 1 0,33 0 0
7 Kałamuniak Michał 3 0 0 2 0
8 Kałuski Sebastian 0 0 - 0 0
9 Lubczyk Aleksander 0 0 - 0 0
10 Młynarczyk Mateusz 3 0 0 0 0
11 Muzalski Miłosz 0 0 - 0 0
12 Nowak Patryk 3 1 0,33 0 0
13 Pietraszek Szymon 3 0 0 0 0
14 Piotrowski Dawid 3 1 0,33 1 1
15 Popłoński Stanisław 0 0 - 0 0
16 Poświstak Michał 3 3 1 0 1
17 Rogowski Aleksander 3 4 1,33 0 0
18 Rudlewski Natan 0 0 - 0 0
19 Rychtowski Kamil 0 0 - 0 0
20 Sieroń Wiktor 0 0 - 0 0
21 Słodki Maciej 3 1 0,33 1 1
22 Stawarz Jakub 0 0 - 0 0
23 Wieczorek Maciej 0 0 - 0 0
24 Ziółkowski Natan 0 0 - 0 0
             
UKS Olimp I Grodków      
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki Średnia zdobytych bramek U 2min
1 Adamczyk Maciej 3 0 0 0 0
2 Bielecki Mateusz 3 2 0,67 0 0
3 Biernat Aleksander 3 0 0 0 0
4 Ciach Maksymilian 3 0 0 0 0
5 Cygan Szymon 3 10 3,33 1 1
6 Garncarz Łukasz 3 17 5,67 1 1
7 Jacków Marcin 0 0 - 0 0
8 Krzyściak Patryk 3 0 0 0 0
9 Maj Szymon 3 0 0 0 0
10 Pietryka Kacper 3 3 1 1 0
11 Studziński Karol 0 0 - 0 0
12 Szefer Brian 3 2 0,67 0 0
13 Wołk-Łaniewski Maciej 3 0 0 0 0
14 Zawadzki Piotr 3 3 1 0 0