Wyniki, klasyfikacje rozgrywek juniorek sezonu 2016-17

        

Opolska Liga Juniorek - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Pawonków 4 3 0 1 124 100 6 2
2 UKS Olimp Grodków 4 3 0 1 124 107 6 2
3 KS Otmęt Krapkowice 4 0 0 4 82 123 0 8
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorek - II runda
       
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7   UKS Pawonków  
8 KS Otmęt Krapkowice UKS Olimp Grodków 21:31 (11:16)
Kolejka 5
Mecz Gospodarz Gość Wynik
9 KS Otmęt Krapkowice    
10 UKS Olimp Grodków UKS Pawonków 27:38 (13:19)
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
11   UKS Olimp Grodków  
12 UKS Pawonków KS Otmęt Krapkowice 31:20 (16:11)
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorek - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 UKS Pawonków    
2 UKS Olimp Grodków KS Otmęt Krapkowice 35:19 (13:8)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
3   KS Otmęt Krapkowice  
4 UKS Pawonków UKS Olimp Grodków 29:31 (18:16)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
5 UKS Olimp Grodków    
6 KS Otmęt Krapkowice UKS Pawonków 22:26 (11:11)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorek
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Migoń Marcelina UKS Olimp Grodków 52 4 13,00
2 Koza Magdalena UKS Pawonków 34 4 8,50
3 Grzejszczak Alicja KS Otmęt Krapkowice 28 4 7,00
4 Świerc Klaudia UKS Pawonków 26 4 6,50
5 Świerczyńska Marta UKS Olimp Grodków 21 4 5,25
6 Seremet Julia UKS Olimp Grodków 19 3 6,33
7 Bryś Weronika UKS Pawonków 13 4 3,25
8 Machoń Krystyna KS Otmęt Krapkowice 13 4 3,25
9 Micota Aleksandra UKS Pawonków 13 4 3,25
10 Skubała Kamila UKS Pawonków 10 3 3,33
11 Tiuchtiej Paulina KS Otmęt Krapkowice 10 4 2,50
12 Bok Martyna UKS Pawonków 9 4 2,25
13 Jurak Julia UKS Olimp Grodków 9 4 2,25
14 Radek Emilia UKS Pawonków 9 4 2,25
15 Wymysłowska Julia KS Otmęt Krapkowice 8 4 2,00
16 Biskup Martyna UKS Olimp Grodków 7 3 2,33
17 Szaja Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 7 4 1,75
18 Krawiec Paula UKS Olimp Grodków 6 2 3,00
19 Cziudai Aleksandra UKS Pawonków 6 4 1,50
20 Krowiak Klaudia UKS Olimp Grodków 5 4 1,25
21 Musz Karolina KS Otmęt Krapkowice 5 4 1,25
22 Jędrzejewska Anna KS Otmęt Krapkowice 4 4 1,00
23 Kołodziej Aleksandra KS Otmęt Krapkowice 4 4 1,00
24 Majerska Julia UKS Olimp Grodków 4 4 1,00
25 Klimza Amelia UKS Pawonków 3 3 1,00
26 Tiuchtiej Patrycja KS Otmęt Krapkowice 3 4 0,75
27 Lesz Aleksandra UKS Pawonków 1 2 0,50
28 Zagórowska Natalia UKS Olimp Grodków 1 2 0,50