Wzór wniosku o wydanie licencji trenera różnych klas obowiązujący w sezonie 2020-2021. Pobierz (plik pdf)

Plakietka trenerazprp logoFormularze licencji C trenera : Wniosek trenera i zobowiązanie (plik doc) Pobierz Oświadczenie o niekaralności (plik doc) Pobierz

MOJĄ PASJĄ OD ZAWSZE BYŁA PIŁKA RĘCZNA" – ROZMOWA Z TRENERKĄ KADRY KOBIET JOLANTĄ JOCHYMEK. Nasza trenerka udzieliła wywiadu beachHandball. Poniżej w całości tekst z BeachHandball.pl

Bohaterką kolejnej rozmowy BeachHandball.pl jest Jolanta Jochymek. Nauczycielka wychowania fizycznego w krapkowickim Zamku i jednocześnie trenerka kobiecej Kadry w plażowej piłce ręcznej. Absolwentka AWF w Katowicach oraz studiów podyplomowych z Doradztwa Zawodowego i Zarządzania. A także absolwentka Studiów Menedżera Sportu.

Przez wiele lat zawodniczka Otmętu Krapkowice, AZS Katowice oraz Startu Opole. Karierę trenerską rozpoczęła w klubie macierzystym, w którym prowadziła zespoły młodzieżowe i pierwszy zespół, z którym awansowała do I-szej ligi. Obecnie prowadzi także opolską kadrę wojewódzką. Na kilka dni przed wyjazdem Reprezentacji Polski na Balaton Cup rozmawiamy o plażowej piłce ręcznej i o prowadzonej przez nią drużynie. Zachęcamy do lektury.

BeachHandball.pl: Pierwsze kontakty z plażową piłką ręczną, jako trenerka miała Pani w 2007 roku prowadząc Otmęciary Krapkowice. Przez ostatnie kilka lat nie była Pani aktywna w beach handballu. Co się stało, że postanowiła Pani wrócić? Dlaczego akurat plażowa piłka ręczna?

Jolanta Jochymek: Pierwsze kontakty z plażowa p. ręczną zawdzięczam mojej córce, która zaraziła mnie swoją fascynacją tą odmianą piłki ręcznej i za jej sprawą wzięłam udział ze swoim zespołem w turniejach tej dyscypliny, z którym w 2007roku zdobyłam brązowy medal i sama uległam jej pasji. Tak długa przerwa podyktowana była obowiązkami zawodowymi.