Gwardia New2-4 czerwca w hali imienia Jerzego Klempela odbędzie się XII memoriał jego imienia. W trzydniowym turnieju zobaczymy rozgrywki klas IV, V oraz VI chłopców i oldbojów (2 czerwca), juniorów młodszych (3 czerwca) oraz chłopców z rocznika 1999-2000 (4 czerwca). Harmonogram turnieju:ozpr logo

Zespoly Klempel

Piątek (szkoły i oldboje) Godzina:  9:00 Uroczyste otwarcie turnieju , g. 9:10-9:40 PSP nr 24 I – OSiR Komprachcice

9:45-10:15 PSP nr 24 I – PSP nr 24 II, g. 10:20-10:50 PSP nr 14 – OSiR Komprachcice

10:55-11:25 PSP nr 24 I – PSP nr 14,  g. 11:30-12:00 OSiR Komprachcice – PSP nr 24 II

12:05-12:35 PSP nr 24 II – PSP nr 14 g. 12:40 Zakończenie  

Inne 15:00 - mecz młodzików  KPR Gwardia Opole – OSiR Komprachcice, g. 16.00 OLDBOJE plus wspomnienia

Wszystkie drużyny szkolne otrzymują pamiątkowe puchary i dyplomy

Zespoly jun ml Klempela

Sobota (jun. młodsi) g. 9:00-9:50 SPR Pogoń 1945 Zabrze - Moto-Jelcz Oława g. 10:00-10:50 KPR Gwardia Opole - SPR Pogoń 1945 Zabrze

g, 11:00-11:50 UMKS PMOS Chrzanów - Moto-Jelcz Oława g. 12:00-12:50 SPR Pogoń 1945 Zabrze - UMKS PMOS Chrzanów

g, 13:00-13:50 Moto-Jelcz Oława - KPR Gwardia Opole g. 14:00-14:50 KPR Gwardia Opole- UMKS PMOS Chrzanów

g. 15:00 Zakończenie Uwagi: czas gry: 2 x 20 min, przerwa 2 min, jeden czas na połowę
 
Wszystkie drużyny juniorów młodszych otrzymują pamiątkowe puchary i dyplomy !

Zespoly dz1999 Klempela

Niedziela (rocznik 1999/2000): g. 9:00-9:50 UMKS PMOS Chrzanów – KPR Gwardia Opole g.10:00-10:50 KS LEW Kłodzko – UKS Anilana Łódź

g, 11:00-11:50 UMKS PMOS Chrzanów - UKS Anilana Łódź g. 12:00-12:50 KPR Gwardia Opole – KS Lew Kłodzko

g, 13:00-13:50 UMKS PMOS Chrzanów – KS Lew Kłodzko g. 14:00-14:50 UKS Anilana Łódź – KPR Gwardia Opole

g. 15:10 Zakończenie Uwagi: czas gry: 2 x 20 min, przerwa 2 min, jeden czas na połowę
Wszystkie drużyny chłopców rocznik 1999-2000 otrzymują pamiątkowe puchary i dyplomy !

Organizator: KPR Gwardia Opole,  Opolski Związek Piłki Ręcznej

Kim był Jerzy Klempel Przeczytaj nadanie hali imienia Przeczytaj