Statystyki turnieju finałowego rozegranego 1 kwietnia 2016r w Zawadzkiem, który wyłonił Mistrza Województwa w kategorii dzieci

Statystyki klubów - Opolska Liga Chłopców końcowy finał
               
ASPR Zawadzkie        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD
1 Brolik Marcin 3 0 0 0 0 0
2 Hirsz Kacper 0 0 0 0 0 0
3 Jałowiecki Piotr 3 14 3 1 0 0
4 Kaczka Adam 3 4 0 0 0 0
5 Kaczka Kacper 3 22 1 1 0 0
6 Kakała Bartłomiej 3 4 0 0 0 0
7 Kołodziej Dawid 3 0 0 0 0 0
8 Koprek Daniel 3 0 0 0 0 0
9 Koprek Patryk 0 0 0 0 0 0
10 Łyżwa Szymon 3 1 0 0 0 0
11 Matuszczyk Grzegorz 3 0 0 0 0 0
12 Nawrot Kamil 3 2 1 1 0 0
13 Smyk Kacper 3 1 1 2 0 0
14 Sowiak Fabian 3 0 0 0 0 0
15 Tymich Łukasz 3 1 0 0 0 0
16 Zebrala Rafał 3 0 0 0 0 0
17 Zyzik Daniel 0 0 0 0 0 0
               
LKS OSiR Komprachcice        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD
1 Baranowski Bartosz 0 0 0 0 0 0
2 Chrzanowski Paweł 3 0 0 0 0 0
3 Jurek Kamil 3 0 0 0 0 0
4 Kasik Piotr 3 0 0 0 0 0
5 Krawiec Jerzy 0 0 0 0 0 0
6 Labusga Dawid 0 0 0 0 0 0
7 Lellek Mateusz 3 0 0 0 0 0
8 Litwiniec Michał 3 1 0 0 0 0
9 Łabaj Bartosz 3 1 0 0 0 0
10 Łepek Stanisław 3 3 0 0 0 0
11 Morawiec Steven 3 15 2 1 0 0
12 Pałubiak Marcel 3 0 0 1 0 0
13 Pawleta Michał 3 0 0 0 0 0
14 Purul Adam 0 0 0 0 0 0
15 Ravn Oskar 0 0 0 0 0 0
16 Sobków Tymoteusz 3 10 3 2 0 0
17 Sosna Fabian 3 13 2 2 0 0
18 Świerc Feliks 3 1 0 0 0 0
19 Tkacz Daniel 0 0 0 0 0 0
               
SKS Orlik Brzeg        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD
1 Banik Łukasz 3 3 2 1 0 0
2 Brudziński Natan 3 12 1 0 0 0
3 Czaszke Gracjan 0 0 0 0 0 0
4 Dłucha Paweł 3 2 2 1 0 0
5 Dykus Dominik 0 0 0 0 0 0
6 Dziuba Mateusz 0 0 0 0 0 0
7 Hajduś Sebastian 3 0 0 0 0 0
8 Hrycyk Bartosz 0 0 0 0 0 0
9 Idzi Adam 3 0 0 0 0 0
10 Jaskuła Igor 0 0 0 0 0 0
11 Jeruszko Maciej 0 0 0 0 0 0
12 Jęczalek Jakub 3 0 0 0 0 0
13 Kaluski Sebastian 3 0 0 0 0 0
14 Kałamuniak Jakub 3 13 1 0 0 0
15 Kałamuniak Michał 0 0 0 0 0 0
16 Kowalski Jakub 3 0 0 0 0 0
17 Kroczak Szymon 0 0 0 0 0 0
18 Kubikowski-Gawron Bartosz 0 0 0 0 0 0
19 Lubczyk Aleksander 0 0 0 0 0 0
20 Malinowski Michał 0 0 0 0 0 0
21 Miluniec Tymoteusz 3 10 0 0 0 0
22 Mrowiec Marcel 0 0 0 0 0 0
23 Nowak Patryk 3 0 0 0 0 0
24 Piotrowski Dawid 0 0 0 0 0 0
25 Popłoński Stanisław 0 0 0 0 0 0
26 Poświstak Michał 3 1 0 0 0 0
27 Pytlakowski Jakub 0 0 0 0 0 0
28 Rogowski Aleksander 3 10 0 0 0 0
29 Rudlewski Natan 0 0 0 0 0 0
30 Sierpień Jakub 0 0 0 0 0 0
31 Sierpiński Mateusz 0 0 0 0 0 0
32 Słodki Maciej 0 0 0 0 0 0
33 Staśkiewicz Piotr 3 0 0 0 0 0
34 Stawarz Jakub 0 0 0 0 0 0
35 Strączkiewicz Nikodem 0 0 0 0 0 0
36 Szwajda Klaudiusz 0 0 0 0 0 0
37 Świtoń Maciej 0 0 0 0 0 0
38 Wieczorek Maciej 0 0 0 0 0 0
39 Ziółkowski Natan 0 0 0 0 0 0
               
UKS Olimp Grodków        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD
1 Bemat Bartosz 3 4 0 0 0 0
2 Bielecki Mateusz 0 0 0 0 0 0
3 Cygan Szymon 3 1 0 0 0 0
4 Dębowski Michał 3 15 2 0 0 0
5 Gamcarz Łukasz 3 0 0 0 0 0
6 Górny Kamil 3 6 3 2 0 0
7 Krzyściak Patryk 0 0 0 0 0 0
8 Kubicki Kamil 3 0 0 0 0 0
9 Kudzia Filip 3 0 0 0 0 0
10 Kuka Bartłomiej 3 12 1 4 0 0
11 Menzel Patryk 0 0 0 0 0 0
12 Pietryka Kacper 0 0 0 0 0 0
13 Piętak Michael 3 1 0 0 0 0
14 Sobstel Karol 3 0 0 0 0 0
15 Stroński Jędrzej 3 0 0 0 0 0
16 Studziński Karol 0 0 0 0 0 0
17 Studziński Patryk 3 5 1 0 0 0
18 Witos Dawid 3 3 1 0 0 0
19 Woszczyna Maciej 3 0 0 0 0 0
20 Zawadzki Piotr 3 1 1 0 0 0

 

Rzuty karne - Opolska Liga Chłopców Finał w Zawadzkiem
         
  Rzuty karne
Nr Zespół liczba bramki skuteczność [%]
1 ASPR Zawadzkie 4 4 100,00
2 LKS OSiR Komprachcice 3 1 33,33
3 SKS Orlik Brzeg 4 3 75,00
4 UKS Olimp Grodków 4 3 75,00
Wyniki spotkań - Opolska Liga Chłopców Finał końcowy
 
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 ASPR Zawadzkie LKS OSiR Komprachcice 14:8 (9:4)
2 SKS Orlik Brzeg UKS Olimp Grodków 11:15 (5:12)
 
Mecz Gospodarz Gość Wynik
3 LKS OSiR Komprachcice UKS Olimp Grodków 14:12 (9:7)
4 ASPR Zawadzkie SKS Orlik Brzeg 18:17 (12:10)
 
Mecz Gospodarz Gość Wynik
5 SKS Orlik Brzeg LKS OSiR Komprachcice 23:22 (9:12)
6 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie 21:17 (11:11)

 

Opolska Liga Chłopców Finał A - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 3 2 0 1 48 42 4 2
2 ASPR Zawadzkie 3 2 0 1 49 46 4 2
3 SKS Orlik Brzeg 3 1 0 2 51 55 2 4
4 LKS OSiR Komprachcice 3 1 0 2 44 49 2 4
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone