Tabela, wyniki spotkań, klasyfikacja strzelczyń opolskiej ligi dzieci dziewcząt sezonu 2016-17

Liga wojewódzka Dzieci Dziewcząt 2016/2017

Mistrzostwo województwa opolskiego zdobył zespół: 
W składzie:
Boruszek Aleksandra, Boruszek Maja, Chudzik Kalina, Gortowska, Oliwia, Hałasa Wiktoria, Kłos Anna, Kożuch Julia, Ksiądzyna Michalina, Kuśnierz Dominika, Maciejowska Zuzanna, Martynowicz Maja, Meller Małgorzata, Mika, Aleksandra, Minkiewicz Marcelina, Pieniążek Oliwia, Rutkiewicz Milena, Szczygieł Kamila, Zagórowska Wiktoria, Zając Gabriela, Złoty Salomea
Trener : Sabina Błoch

Finał  9.04 2017 godz. 10 Grodków

nr meczu

Gospodarze

Goście

wyniki 

O/DzK/1

KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice

UKS Spartakus Otmuchów

8-10 (4-4)

O/DzK/2

UKS Olimp Grodków

UKS Pawonków

17-6 (8-4)

O/DzK/3

UKS Spartakus Otmuchów

UKS Pawonków

15-8 (8-4)

O/DzK/4

KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice

UKS Olimp Grodków

9-10 (3-4)

O/DzK/5

UKS Olimp Grodków

UKS Spartakus Otmuchów

11-11 (3-6)

O/DzK/6

UKS Pawonków

KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice

7-10 (2-5)

Wyniki dzieci dziewczęta grupa B

Opolska Liga Dziewcząt gr. B - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 4 3 1 0 52 44 7 1
2 UKS Spartakus Otmuchów 4 2 1 1 44 40 5 3
3 LZS Tor Dobrzeń Wielki 4 0 0 4 36 48 0 8
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Dziewcząt gr. B - II runda
       
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7   LZS Tor Dobrzeń Wielki  
8 UKS Spartakus Otmuchów UKS Olimp Grodków 9:9 (3:5)
Kolejka 5
Mecz Gospodarz Gość Wynik
9 UKS Spartakus Otmuchów    
10 UKS Olimp Grodków LZS Tor Dobrzeń Wielki 12:8 (6:3)
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
11   UKS Olimp Grodków  
12 LZS Tor Dobrzeń Wielki UKS Spartakus Otmuchów 6:8 (4:4)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Dziewcząt gr. B
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kożuch Julia UKS Olimp Grodków 21 4 5,25
2 Kanteluk Martyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 17 4 4,25
3 Zielonka Maja UKS Spartakus Otmuchów 17 4 4,25
4 Majka Małgorzata UKS Spartakus Otmuchów 15 4 3,75
5 Oleksy Milena UKS Spartakus Otmuchów 9 4 2,25
6 Kokot Katarzyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 8 4 2,00
7 Kuśnierz Dominika UKS Olimp Grodków 8 4 2,00
8 Szczygieł Kamila UKS Olimp Grodków 8 4 2,00
9 Pieniążek Oliwia UKS Olimp Grodków 6 4 1,50
10 Meller Małgorzata UKS Olimp Grodków 5 2 2,50
11 Szczepaniak Amelia LZS Tor Dobrzeń Wielki 5 4 1,25
12 Kościółek Marta LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 2 1,50
13 Martynowicz Maja UKS Olimp Grodków 2 4 0,50
14 Piekorz Daniela LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 2 0,50
15 Sterniuk Anna LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 2 0,50
16 Boruszek Aleksandra UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
17 Boruszek Maja UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
18 Bziuk Maja UKS Spartakus Otmuchów 1 4 0,25
19 Mazur Natalia UKS Spartakus Otmuchów 1 4 0,25
20 Piotrowska Zuzanna LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 4 0,25
21 Siemieniec Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 1 4 0,25

Dzieci dziewczęta grupa A tabela i klasyfikacje

Opolska Liga Dziewcząt gr. A - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 4 4 0 0 53 27 8 0
2 UKS Pawonków 4 2 0 2 39 32 4 4
3 UKS MOS Opole 4 0 0 4 23 56 0 8
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Dziewcząt gr. A - II runda
       
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7   KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice  
8 UKS Pawonków UKS MOS Opole 14:4 (7:3)
Kolejka 5
Mecz Gospodarz Gość Wynik
9 UKS Pawonków    
10 UKS MOS Opole KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 8:16 (3:9)
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
11   UKS MOS Opole  
12 KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice UKS Pawonków 12:7 (5:3)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Dziewcząt gr. A
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Wołoszczak Patrycja KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 28 4 7,00
2 Swoboda Magdalena UKS Pawonków 20 4 5,00
3 Ćwirzeń Kamila UKS MOS Opole 15 4 3,75
4 Cebulska Natalia UKS Pawonków 12 4 3,00
5 Jadeszko Zofia KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 8 4 2,00
6 Juraszek Daria KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 5 4 1,25
7 Swoboda Aleksandra UKS Pawonków 4 3 1,33
8 Nowosielska Nikola KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 4 4 1,00
9 Brodzińska Martyna KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 3 4 0,75
10 Jochymek Nadia KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 3 4 0,75
11 Tileczek Aleksandra UKS MOS Opole 3 4 0,75
12 Tileczek Izabella UKS MOS Opole 2 4 0,50
13 Wiznerowicz Weronika KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 2 4 0,50
14 Nowaczkiewicz Arkadia UKS MOS Opole 1 2 0,50
15 Bonk Małgorzata UKS Pawonków 1 4 0,25
16 Matuszek Maria UKS MOS Opole 1 4 0,25
17 Swoboda Emilia UKS Pawonków 1 4 0,25
18 Thomann Maja UKS Pawonków 1 4 0,25
19 Tileczek Barbara UKS MOS Opole 1 4 0,25

Tabele, klasyfikacje dzieci dziewczęta grupa B sezon 2016-17 po pierwszym turnieju

Opolska Liga Dziewcząt gr. B - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 2 2 0 0 31 27 4 0
2 UKS Spartakus Otmuchów 2 1 0 1 27 25 2 2
3 LZS Tor Dobrzeń Wielki 2 0 0 2 22 28 0 4
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Dziewcząt gr. B - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 LZS Tor Dobrzeń Wielki    
2 UKS Olimp Grodków UKS Spartakus Otmuchów 16:14 (6:7)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
3   UKS Spartakus Otmuchów  
4 LZS Tor Dobrzeń Wielki UKS Olimp Grodków 13:15 (5:5)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
5 UKS Olimp Grodków    
6 UKS Spartakus Otmuchów LZS Tor Dobrzeń Wielki 13:9 (7:6)

 

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Dziewcząt gr. B
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kożuch Julia UKS Olimp Grodków 13 2 6,50
2 Kanteluk Martyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 11 2 5,50
3 Zielonka Maja UKS Spartakus Otmuchów 9 2 4,50
4 Majka Małgorzata UKS Spartakus Otmuchów 8 2 4,00
5 Oleksy Milena UKS Spartakus Otmuchów 7 2 3,50
6 Meller Małgorzata UKS Olimp Grodków 5 2 2,50
7 Pieniążek Oliwia UKS Olimp Grodków 5 2 2,50
8 Szczygieł Kamila UKS Olimp Grodków 5 2 2,50
9 Kościułek Marta LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 2 1,50
10 Szczepaniak Amelia LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 2 1,50
11 Kokot Katarzyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 2 2 1,00
12 Martynowicz Maja UKS Olimp Grodków 2 2 1,00
13 Boruszek Aleksandra UKS Olimp Grodków 1 2 0,50
14 Bziuk Maja UKS Spartakus Otmuchów 1 2 0,50
15 Mazur Natalia UKS Spartakus Otmuchów 1 2 0,50
16 Piekorz Daniela LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 2 0,50
17 Piotrowska Zuzanna LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 2 0,50
18 Siemieniec Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 1 2 0,50
19 Sternik Anna LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 2 0,50