Opolska Liga Dzieci Dziewczęta 2018/2019

LZS Tor Dobrzeń Wielki

UKS Pawonków

UKS MOS Opole

UKS Olimp Grodków

UKS Spartakus Otmuchów

 

Organizator LZS TOR Dobrzeń Wielki  pauzuje UKS Olimp Grodków

Data/Start

Data/Koniec

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

wynik

2018-11-19

2018-11-25

O/DzK/1

 

 

UKS Pawonków

LZS TOR Dobrzeń Wielki

 

2018-11-19

2018-11-25

O/DzK/2

 

 

UKS MOS Opole

UKS Spartakus Otmuchów

 

2018-11-19

2018-11-25

O/DzK/3

 

 

UKS Pawonków

UKS MOS Opole

 

2018-11-19

2018-11-25

O/DzK/4

 

 

UKS MOS Opole

LZS TOR Dobrzeń Wielki

 

2018-11-19

2018-11-25

O/DzK/5

 

 

UKS Spartakus Otmuchów

UKS Pawonków

 

2018-11-19

2018-11-25

O/DzK/6

 

 

LZS TOR Dobrzeń Wielki

UKS Spartakus Otmuchów

 

 

Organizator MOS Opole  pauzuje LZS TOR Dobrzeń Wielki 

Data/Start

Data/Koniec

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

wynik

2018-12-03

2018-12-09

O/DzK/7

 

 

UKS Pawonków

UKS MOS Opole

 

2018-12-04

2018-12-09

O/DzK/8

 

 

UKS Spartakus Otmuchów

UKS Olimp Grodków

 

2018-12-03

2018-12-09

O/DzK/9

 

 

UKS Pawonków

UKS Spartakus Otmuchów

 

2018-12-03

2018-12-09

O/DzK/10

 

 

UKS Spartakus Otmuchów

UKS MOS Opole

 

2018-12-03

2018-12-09

O/DzK/11

 

 

UKS Olimp Grodków

UKS Pawonków

 

2018-12-03

2018-12-09

O/DzK/12

 

 

UKS MOS Opole

UKS Olimp Grodków

 

 

III turniej

IV turniej

V turniej

UKS Pawonków

UKS Olimp Grodków

UKS  Spartakus Otmuchów

27.I.2018

3.III.2019

7.IV.2019

pauzuje  UKS  Spartakus Otmuchów

pauzuje UKS  MOS Opole

pauzuje UKS Pawonków

 

Tabela, wyniki spotkań, klasyfikacja strzelczyń opolskiej ligi dzieci dziewcząt sezonu 2016-17

Liga wojewódzka Dzieci Dziewcząt 2016/2017

Mistrzostwo województwa opolskiego zdobył zespół: 
W składzie:
Boruszek Aleksandra, Boruszek Maja, Chudzik Kalina, Gortowska, Oliwia, Hałasa Wiktoria, Kłos Anna, Kożuch Julia, Ksiądzyna Michalina, Kuśnierz Dominika, Maciejowska Zuzanna, Martynowicz Maja, Meller Małgorzata, Mika, Aleksandra, Minkiewicz Marcelina, Pieniążek Oliwia, Rutkiewicz Milena, Szczygieł Kamila, Zagórowska Wiktoria, Zając Gabriela, Złoty Salomea
Trener : Sabina Błoch

Finał  9.04 2017 godz. 10 Grodków

nr meczu

Gospodarze

Goście

wyniki 

O/DzK/1

KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice

UKS Spartakus Otmuchów

8-10 (4-4)

O/DzK/2

UKS Olimp Grodków

UKS Pawonków

17-6 (8-4)

O/DzK/3

UKS Spartakus Otmuchów

UKS Pawonków

15-8 (8-4)

O/DzK/4

KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice

UKS Olimp Grodków

9-10 (3-4)

O/DzK/5

UKS Olimp Grodków

UKS Spartakus Otmuchów

11-11 (3-6)

O/DzK/6

UKS Pawonków

KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice

7-10 (2-5)