Statystyki sezonu 2016-17 juniorów młodszych

Opolska Liga Juniorów Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 Gwardia II Opole S.A. 10 10 0 0 403 197 20 0
2 Gwardia I Opole S.A. 10 7 0 3 310 245 14 6
3 ASPR Zawadzkie 10 6 0 4 274 233 12 8
4 UKS Olimp Grodków 10 5 0 5 255 247 10 10
5 M-GTS Siódemka Ozimek 10 2 0 8 161 310 4 16
6 SKS Orlik Brzeg 10 0 0 10 157 328 0 20
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorów Młodszych - II runda
       
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
16 Gwardia II Opole S.A. UKS Olimp Grodków 42:25 (19:9)
17 SKS Orlik Brzeg ASPR Zawadzkie 27:28 (13:17)
18 M-GTS Siódemka Ozimek Gwardia I Opole S.A. 21:34 (13:20)
Kolejka 7
Mecz Gospodarz Gość Wynik
19 M-GTS Siódemka Ozimek Gwardia II Opole S.A. 13:46 (8:27)
20 Gwardia I Opole S.A. SKS Orlik Brzeg 38:20 (17:7)
21 ASPR Zawadzkie UKS Olimp Grodków 34:22 (16:9)
Kolejka 8
Mecz Gospodarz Gość Wynik
22 Gwardia II Opole S.A. ASPR Zawadzkie 29:25 (16:9)
23 UKS Olimp Grodków Gwardia I Opole S.A. 24:25 (14:13)
24 SKS Orlik Brzeg M-GTS Siódemka Ozimek 25:27 (14:12)
Kolejka 9
Mecz Gospodarz Gość Wynik
25 SKS Orlik Brzeg Gwardia II Opole S.A. 16:45 (8:23)
26 M-GTS Siódemka Ozimek UKS Olimp Grodków 23:30 (11:15)
27 Gwardia I Opole S.A. ASPR Zawadzkie 32:25 (14:8)
Kolejka 10
Mecz Gospodarz Gość Wynik
28 Gwardia II Opole S.A. Gwardia I Opole S.A. 34:30 (19:12)
29 ASPR Zawadzkie M-GTS Siódemka Ozimek 10:0 (0:0)
30 UKS Olimp Grodków SKS Orlik Brzeg 10:0 (0:0)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorów Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Damas Mateusz ASPR Zawadzkie 75 9 8,33
2 Stelnicki Patryk Gwardia II Opole S.A. 71 10 7,10
3 Bendych Kacper Gwardia II Opole S.A. 70 10 7,00
4 Stefani Filip Gwardia II Opole S.A. 67 10 6,70
5 Kurus Maciej Gwardia II Opole S.A. 65 10 6,50
6 Ziemba Wojciech Gwardia I Opole S.A. 60 10 6,00
7 Dobrowolski Wojciech Gwardia I Opole S.A. 57 10 5,70
8 Czaja Mateusz ASPR Zawadzkie 54 6 9,00
9 Smoliński Jakub UKS Olimp Grodków 51 9 5,67
10 Dyktyński Przemysław UKS Olimp Grodków 47 9 5,22
11 Paczkowski Kacper M-GTS Siódemka Ozimek 43 8 5,38
12 Bujak Krystian SKS Orlik Brzeg 41 8 5,13
13 Hoppek Emil Gwardia I Opole S.A. 39 8 4,88
14 Czubak Wojciech Gwardia I Opole S.A. 38 10 3,80
15 Gajda Kacper Gwardia II Opole S.A. 37 10 3,70
16 Czerniak Michał Gwardia II Opole S.A. 36 10 3,60
17 Sławek Cezary Gwardia I Opole S.A. 35 8 4,38
18 Stępień Miłosz UKS Olimp Grodków 34 8 4,25
19 Hentschel Grzegorz ASPR Zawadzkie 34 9 3,78
20 Wołczański Mateusz SKS Orlik Brzeg 32 8 4,00
21 Antczak Jakub M-GTS Siódemka Ozimek 30 7 4,29
22 Soboń Jakub Gwardia II Opole S.A. 30 8 3,75
23 Sukiennik Radosław ASPR Zawadzkie 29 7 4,14
24 Kuriata Aleksander Gwardia I Opole S.A. 28 10 2,80
25 Szandurski Bartosz M-GTS Siódemka Ozimek 27 8 3,38
26 Pawlus Kamil UKS Olimp Grodków 25 7 3,57
27 Lipiński Oskar SKS Orlik Brzeg 22 5 4,40
28 Migoń Jakub UKS Olimp Grodków 21 9 2,33
29 Grabarek Krzysztof Gwardia I Opole S.A. 21 10 2,10
30 Kukowka Jakub ASPR Zawadzkie 20 8 2,50
31 Skrzypczak Kacper M-GTS Siódemka Ozimek 18 7 2,57
32 Bednarz Jakub UKS Olimp Grodków 16 9 1,78
33 Świstuń Mateusz Gwardia I Opole S.A. 16 9 1,78
34 Strojec Kacper SKS Orlik Brzeg 15 7 2,14
35 Sawicki Paweł UKS Olimp Grodków 14 7 2,00
36 Osiadacz Michał UKS Olimp Grodków 14 9 1,56
37 Możdżeń Maciej M-GTS Siódemka Ozimek 13 7 1,86
38 Smyk Łukasz ASPR Zawadzkie 13 8 1,63
39 Cichy Jakub Gwardia II Opole S.A. 13 10 1,30
40 Prychitko Alan SKS Orlik Brzeg 12 5 2,40
41 Kubica Szymon ASPR Zawadzkie 11 9 1,22
42 Kowalczyk Adam M-GTS Siódemka Ozimek 10 5 2,00
43 Grzesik Jakub UKS Olimp Grodków 9 7 1,29
44 Czaja Alan ASPR Zawadzkie 8 5 1,60
45 Żrałko Jan SKS Orlik Brzeg 8 5 1,60
46 Grzebyta Jan Gwardia II Opole S.A. 8 7 1,14
47 Bielecki Dominik SKS Orlik Brzeg 7 7 1,00
48 Piechota Łukasz Gwardia I Opole S.A. 7 10 0,70
49 Pawlus Michał UKS Olimp Grodków 6 3 2,00
50 Cierpich Michał ASPR Zawadzkie 6 8 0,75
51 Cieśla Kacper Gwardia II Opole S.A. 6 8 0,75
52 Witkowski Łukasz ASPR Zawadzkie 6 8 0,75
53 Kroczak Patryk SKS Orlik Brzeg 5 3 1,67
54 Koprek Filip ASPR Zawadzkie 5 6 0,83
55 Gajewski Kacper UKS Olimp Grodków 5 7 0,71
56 Bartosik Mateusz SKS Orlik Brzeg 4 3 1,33
57 Oliwa Szymon SKS Orlik Brzeg 4 3 1,33
58 Gleń Filip M-GTS Siódemka Ozimek 4 5 0,80
59 Główka Bartosz Gwardia I Opole S.A. 4 7 0,57
60 Sikorski Oskar SKS Orlik Brzeg 3 2 1,50
61 Wodarczyk Gabriel ASPR Zawadzkie 3 4 0,75
62 Reinert Tomasz Gwardia I Opole S.A. 3 5 0,60
63 Miazek Kacper SKS Orlik Brzeg 2 1 2,00
64 Wiendłocha Maciej M-GTS Siódemka Ozimek 2 4 0,50
65 Biernat Emil UKS Olimp Grodków 2 6 0,33
66 Ochociński Rafał SKS Orlik Brzeg 2 6 0,33
67 Paczkowski Tomasz M-GTS Siódemka Ozimek 2 6 0,33
68 Adamietz Oliver M-GTS Siódemka Ozimek 2 7 0,29
69 Kosiorek Jakub Gwardia I Opole S.A. 2 8 0,25
70 Habina Grzegorz UKS Olimp Grodków 1 7 0,14