Wyniki spotkań, tabela oraz klasyfikacja strzelców po 2. kolejce rozgrywek juniorów młodszych OZPR. Zaległy mecz O/JmM/3 zostanie rozegrany w poźniejszym terminie.

Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorów Młodszych - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 UKS Olimp Grodków Gwardia II Opole S.A. 26:38 (14:19)
2 ASPR Zawadzkie SKS Orlik Brzeg 45:22 (24:8)
3 Gwardia I Opole S.A. M-GTS Siódemka Ozimek  
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
4 Gwardia II Opole S.A. M-GTS Siódemka Ozimek 53:9 (23:1)
5 SKS Orlik Brzeg Gwardia I Opole S.A. 17:41 (8:16)
6 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie 24:19 (12:7)

    

Opolska Liga Juniorów Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 Gwardia II Opole S.A. 2 2 0 0 91 35 4 0
2 Gwardia I Opole S.A. 1 1 0 0 41 17 2 0
3 ASPR Zawadzkie 2 1 0 1 64 46 2 2
4 UKS Olimp Grodków 2 1 0 1 50 57 2 2
5 M-GTS Siódemka Ozimek 1 0 0 1 9 53 0 2
6 SKS Orlik Brzeg 2 0 0 2 39 86 0 4
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorów Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Bendych Kacper Gwardia II Opole S.A. 18 2 9,00
2 Damas Mateusz ASPR Zawadzkie 16 2 8,00
3 Kurus Maciej Gwardia II Opole S.A. 16 2 8,00
4 Stelnicki Patryk Gwardia II Opole S.A. 16 2 8,00
5 Bujak Krystian SKS Orlik Brzeg 14 2 7,00
6 Czerniak Michał Gwardia II Opole S.A. 13 2 6,50
7 Smoliński Jakub UKS Olimp Grodków 13 2 6,50
8 Gajda Kacper Gwardia II Opole S.A. 12 2 6,00
9 Stępień Miłosz UKS Olimp Grodków 12 2 6,00
10 Ziemba Wojciech Gwardia I Opole S.A. 11 1 11,00
11 Czaja Mateusz ASPR Zawadzkie 10 2 5,00
12 Dyktyński Przemysław UKS Olimp Grodków 10 2 5,00
13 Pawlus Kamil UKS Olimp Grodków 9 2 4,50
14 Smyk Łukasz ASPR Zawadzkie 8 2 4,00
15 Stefani Filip Gwardia II Opole S.A. 8 2 4,00
16 Sukiennik Radosław ASPR Zawadzkie 8 2 4,00
17 Dobrowolski Wojciech Gwardia I Opole S.A. 7 1 7,00
18 Kuriata Aleksander Gwardia I Opole S.A. 7 1 7,00
19 Kukowka Jakub ASPR Zawadzkie 7 2 3,50
20 Wołczański Mateusz SKS Orlik Brzeg 7 2 3,50
21 Prychitko Alan SKS Orlik Brzeg 5 1 5,00
22 Sławek Cezary Gwardia I Opole S.A. 5 1 5,00
23 Bielecki Dominik SKS Orlik Brzeg 5 2 2,50
24 Cichy Jakub Gwardia II Opole S.A. 4 2 2,00
25 Koprek Filip ASPR Zawadzkie 4 2 2,00
26 Antczak Jakub M-GTS Siódemka Ozimek 3 1 3,00
27 Czubak Wojciech Gwardia I Opole S.A. 3 1 3,00
28 Paczkowski Kacper M-GTS Siódemka Ozimek 3 1 3,00
29 Soboń Jakub Gwardia II Opole S.A. 3 1 3,00
30 Świstuń Mateusz Gwardia I Opole S.A. 3 1 3,00
31 Cierpich Michał ASPR Zawadzkie 3 2 1,50
32 Hentschel Grzegorz ASPR Zawadzkie 3 2 1,50
33 Oliwa Szymon SKS Orlik Brzeg 3 2 1,50
34 Sawicki Paweł UKS Olimp Grodków 3 2 1,50
35 Wodarczyk Gabriel ASPR Zawadzkie 3 2 1,50
36 Główka Bartosz Gwardia I Opole S.A. 2 1 2,00
37 Piechota Łukasz Gwardia I Opole S.A. 2 1 2,00
38 Strojec Kacper SKS Orlik Brzeg 2 1 2,00
39 Szandurski Bartosz M-GTS Siódemka Ozimek 2 1 2,00
40 Ochociński Rafał SKS Orlik Brzeg 2 2 1,00
41 Gleń Filip M-GTS Siódemka Ozimek 1 1 1,00
42 Grzebyta Jan Gwardia II Opole S.A. 1 1 1,00
43 Grzesik Jakub UKS Olimp Grodków 1 1 1,00
44 Kosiorek Jakub Gwardia I Opole S.A. 1 1 1,00
45 Żrałko Jan SKS Orlik Brzeg 1 1 1,00
46 Habina Grzegorz UKS Olimp Grodków 1 2 0,50
47 Kubica Szymon ASPR Zawadzkie 1 2 0,50
48 Migoń Jakub UKS Olimp Grodków 1 2 0,50
49 Witkowski Łukasz ASPR Zawadzkie 1 2 0,50