Klasyfikacje juniorek młodszych, tabele, zestawienia

Opolska Liga Juniorek Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 10 9 1 0 396 193 19 1
2 UKS Spartakus Otmuchów 10 8 1 1 412 150 17 3
3 KS Otmęt Krapkowice 10 6 0 4 260 218 12 8
4 UKS Pawonków 10 4 0 6 280 318 8 12
5 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 10 2 0 8 195 312 4 16
6 MLUKS Tułowice 10 0 0 10 101 453 0 20
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorek Młodszych - II runda
       
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
16 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Olimp Grodków 26:40 (9:17)
17 UKS Spartakus Otmuchów KS Otmęt Krapkowice 29:14 (15:8)
18 MLUKS Tułowice UKS Pawonków 20:36 (10:21)
Kolejka 7
Mecz Gospodarz Gość Wynik
19 MLUKS Tułowice ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 11:31 (4:12)
20 UKS Pawonków UKS Spartakus Otmuchów 11:37 (7:14)
21 KS Otmęt Krapkowice UKS Olimp Grodków 19:30 (10:17)
Kolejka 8
Mecz Gospodarz Gość Wynik
22 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie KS Otmęt Krapkowice 19:22 (7:10)
23 UKS Olimp Grodków UKS Pawonków 48:17 (26:13)
24 UKS Spartakus Otmuchów MLUKS Tułowice 61:8 (32:3)
Kolejka 9
Mecz Gospodarz Gość Wynik
25 UKS Spartakus Otmuchów ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 43:9 (22:3)
26 MLUKS Tułowice UKS Olimp Grodków 7:40 (4:18)
27 UKS Pawonków KS Otmęt Krapkowice 20:23 (9:13)
Kolejka 10
Mecz Gospodarz Gość Wynik
28 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Pawonków 22:25 (12:15)
29 KS Otmęt Krapkowice MLUKS Tułowice 40:6 (21:2)
30 UKS Olimp Grodków UKS Spartakus Otmuchów 28:28 (16:14)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorek Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Migoń Marcelina UKS Olimp Grodków 127 10 12,70
2 Kulak Angelika UKS Spartakus Otmuchów 95 10 9,50
3 Micota Aleksandra UKS Pawonków 85 9 9,44
4 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 78 10 7,80
5 Szaja Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 77 10 7,70
6 Radek Emilia UKS Pawonków 67 8 8,38
7 Grzejszczak Alicja KS Otmęt Krapkowice 60 9 6,67
8 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 56 10 5,60
9 Wymysłowska Julia KS Otmęt Krapkowice 52 8 6,50
10 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 52 10 5,20
11 Żyłka Maja ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 51 10 5,10
12 Klimza Amelia UKS Pawonków 44 10 4,40
13 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 42 9 4,67
14 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 39 10 3,90
15 Nowak Karolina MLUKS Tułowice 38 10 3,80
16 Skubała Kamila UKS Pawonków 36 7 5,14
17 Świerczyńska Marta UKS Olimp Grodków 36 7 5,14
18 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 36 8 4,50
19 Seremet Julia UKS Olimp Grodków 32 4 8,00
20 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 32 9 3,56
21 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 31 10 3,10
22 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 30 7 4,29
23 Wróbel Karolina UKS Spartakus Otmuchów 30 9 3,33
24 Jurak Julia UKS Olimp Grodków 30 10 3,00
25 Zabrzeńska Laura UKS Spartakus Otmuchów 24 7 3,43
26 Drążek Dominika MLUKS Tułowice 22 10 2,20
27 Krawiec Paula UKS Olimp Grodków 20 6 3,33
28 Lesz Aleksandra UKS Pawonków 20 9 2,22
29 Cieśla Zofia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 20 10 2,00
30 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 19 9 2,11
31 Łachut Emilia MLUKS Tułowice 19 9 2,11
32 Popenda Martyna UKS Pawonków 19 10 1,90
33 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 18 9 2,00
34 Tiuchtiej Patrycja KS Otmęt Krapkowice 18 10 1,80
35 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 17 7 2,43
36 Badowska Paulina MLUKS Tułowice 16 10 1,60
37 Jędrzejewska Anna KS Otmęt Krapkowice 14 5 2,80
38 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 14 5 2,80
39 Kołodziej Aleksandra KS Otmęt Krapkowice 14 9 1,56
40 Musz Karolina KS Otmęt Krapkowice 12 10 1,20
41 Majerska Julia UKS Olimp Grodków 11 7 1,57
42 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 10 9 1,11
43 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 9 9 1,00
44 Krowiak Klaudia UKS Olimp Grodków 7 7 1,00
45 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 5 5 1,00
46 Jezierska Martyna MLUKS Tułowice 5 7 0,71
47 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 5 7 0,71
48 Kupińska Sandra UKS Olimp Grodków 4 4 1,00
49 Biskup Martyna UKS Olimp Grodków 4 5 0,80
50 Bukartyk Julia UKS Spartakus Otmuchów 4 8 0,50
51 Szeliga Kaja UKS Pawonków 4 9 0,44
52 Kotara Paulina UKS Spartakus Otmuchów 3 1 3,00
53 Gortowska Paulina UKS Olimp Grodków 3 7 0,43
54 Hojniak Patrycja KS Otmęt Krapkowice 3 8 0,38
55 Medwid Natalia KS Otmęt Krapkowice 3 8 0,38
56 Jamkowa Julia KS Otmęt Krapkowice 3 9 0,33
57 Thomann Dominika UKS Pawonków 3 9 0,33
58 Bidzińska Paulina UKS Olimp Grodków 2 1 2,00
59 Socha Dagmara UKS Olimp Grodków 2 7 0,29
60 Wach Klaudia UKS Spartakus Otmuchów 2 8 0,25
61 Pużańska Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 2 10 0,20
62 Zawaryńska Agata UKS Spartakus Otmuchów 2 10 0,20
63 Malinowska Julia UKS Spartakus Otmuchów 1 3 0,33
64 Wolak Sandra MLUKS Tułowice 1 5 0,20
65 Schneider Jassica KS Otmęt Krapkowice 1 6 0,17
66 Kubica Patrycja UKS Pawonków 1 7 0,14
67 Wiśniewska Paulina UKS Pawonków 1 7 0,14
68 Nagaba Magda KS Otmęt Krapkowice 1 8 0,13
Rzuty karne - Opolska Liga Juniorek Młodszych - Opolska Liga Juniorek Młodszych - Kolejka 10
         
  Rzuty karne
Nr Zespół liczba bramki skuteczność [%]
1 UKS Olimp Grodków 52 38 73,08
2 UKS Spartakus Otmuchów 70 50 71,43
3 KS Otmęt Krapkowice 29 16 55,17
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 32 16 50,00
5 UKS Pawonków 55 25 45,45
6 MLUKS Tułowice 24 8 33,33