Wyniki i tabele juniorek młodszych sezon 2016-17

Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorek Młodszych - I runda - Kolejka 1
       
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 40:16 (18:8)
2 KS Otmęt Krapkowice UKS Spartakus Otmuchów 17:36 (7:18)
3 UKS Pawonków MLUKS Tułowice 52:17 (25:11)
Opolska Liga Juniorek Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Pawonków 1 1 0 0 52 17 2 0
2 UKS Olimp Grodków 1 1 0 0 40 16 2 0
3 UKS Spartakus Otmuchów 1 1 0 0 36 17 2 0
4 KS Otmęt Krapkowice 1 0 0 1 17 36 0 2
5 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 0 0 1 16 40 0 2
6 MLUKS Tułowice 1 0 0 1 17 52 0 2
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorek Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Klimza Amelia UKS Pawonków 14 1 14,00
2 Micota Aleksandra UKS Pawonków 13 1 13,00
3 Kulak Angelika UKS Spartakus Otmuchów 12 1 12,00
4 Grzejszczak Alicja KS Otmęt Krapkowice 11 1 11,00
5 Radek Emilia UKS Pawonków 11 1 11,00
6 Skubała Kamila UKS Pawonków 10 1 10,00
7 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 9 1 9,00
8 Migoń Marcelina UKS Olimp Grodków 8 1 8,00
9 Nowak Karolina MLUKS Tułowice 8 1 8,00
10 Seremet Julia UKS Olimp Grodków 8 1 8,00
11 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 7 1 7,00
12 Jurak Julia UKS Olimp Grodków 6 1 6,00
13 Krawiec Paula UKS Olimp Grodków 5 1 5,00
14 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 5 1 5,00
15 Drążek Dominika MLUKS Tułowice 4 1 4,00
16 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 4 1 4,00
17 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 4 1 4,00
18 Żyłka Maja ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 4 1 4,00
19 Badowska Paulina MLUKS Tułowice 3 1 3,00
20 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 3 1 3,00
21 Świerczyńska Marta UKS Olimp Grodków 3 1 3,00
22 Cieśla Zofia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 1 2,00
23 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 2 1 2,00
24 Jezierska Martyna MLUKS Tułowice 2 1 2,00
25 Jędrzejewska Anna KS Otmęt Krapkowice 2 1 2,00
26 Popenda Martyna UKS Pawonków 2 1 2,00
27 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 2 1 2,00
28 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 1 1 1,00
29 Biskup Martyna UKS Olimp Grodków 1 1 1,00
30 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 1 1,00
31 Hojniak Patrycja KS Otmęt Krapkowice 1 1 1,00
32 Kołodziej Aleksandra KS Otmęt Krapkowice 1 1 1,00
33 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 1 1,00
34 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 1 1 1,00
35 Lesz Aleksandra UKS Pawonków 1 1 1,00
36 Majerska Julia UKS Olimp Grodków 1 1 1,00
37 Musz Karolina KS Otmęt Krapkowice 1 1 1,00
38 Szaja Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 1 1 1,00
39 Szeliga Kaja UKS Pawonków 1 1 1,00
40 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 1 1,00
41 Wróbel Karolina UKS Spartakus Otmuchów 1 1 1,00