Tabela oraz klasyfikacja strzelców po 9. kolejce rozgrywek młodzików OZPR

Opolska Liga Młodzików - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 6 6 0 0 185 119 12 0
2 LKS OSiR Komprachcice 7 5 0 2 192 133 10 4
3 SKS Orlik I Brzeg 6 4 0 2 156 118 8 4
4 ASPR Zawadzkie 6 2 0 4 144 156 4 8
5 SKS Orlik II  Brzeg 7 2 0 5 150 196 4 10
6 UKS Pawonków 6 0 0 6 94 199 0 12
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodzików - II runda
       
Kolejka 8
Mecz Gospodarz Gość Wynik
29   SKS Orlik I Brzeg  
30   ASPR Zawadzkie (pauzuje)  
31 SKS Orlik II  Brzeg UKS Pawonków 33:21 (14:11)
32 UKS Olimp Grodków LKS OSiR Komprachcice 28:20 (13:11)
Kolejka 9
Mecz Gospodarz Gość Wynik
33 UKS Olimp Grodków    
34 LKS OSiR Komprachcice SKS Orlik II  Brzeg 35:20 (19:6)
35 UKS Pawonków (pauzuje)    
36 ASPR Zawadzkie SKS Orlik I Brzeg 17:25 (9:11)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodzików
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kałamuniak Jakub SKS Orlik II  Brzeg 69 7 9,86
2 Stempin Paweł ASPR Zawadzkie 54 6 9,00
3 Pawlus Michał UKS Olimp Grodków 46 6 7,67
4 Kroczak Patryk SKS Orlik I Brzeg 40 6 6,67
5 Sikorski Oskar SKS Orlik I Brzeg 37 6 6,17
6 Łysiuk Grzegorz SKS Orlik I Brzeg 29 6 4,83
7 Sobków Jakub LKS OSiR Komprachcice 28 7 4,00
8 Biernat Emil UKS Olimp Grodków 27 5 5,40
9 Koza Mariusz UKS Pawonków 25 6 4,17
10 Sosna Fabian LKS OSiR Komprachcice 25 7 3,57
11 Jałowiecki Piotr ASPR Zawadzkie 24 6 4,00
12 Kawulok Kamil LKS OSiR Komprachcice 24 7 3,43
13 Lach Dawid UKS Olimp Grodków 23 5 4,60
14 Niewiadomski Michał LKS OSiR Komprachcice 23 7 3,29
15 Sawicki Paweł UKS Olimp Grodków 22 5 4,40
16 Swoboda Jakub UKS Pawonków 20 6 3,33
17 Antoszczyszyn Adam LKS OSiR Komprachcice 20 7 2,86
18 Dębowski Michał UKS Olimp Grodków 18 6 3,00
19 Jóźków Mateusz UKS Olimp Grodków 16 4 4,00
20 Paruzel Mateusz UKS Pawonków 16 6 2,67
21 Poświstak Dawid SKS Orlik I Brzeg 16 6 2,67
22 Banik Łukasz SKS Orlik II  Brzeg 16 7 2,29
23 Czupała Tomasz ASPR Zawadzkie 14 5 2,80
24 Wrzesiński Filip LKS OSiR Komprachcice 14 6 2,33
25 Żrałko Stanisław SKS Orlik II  Brzeg 14 7 2,00
26 Łacny Daniel LKS OSiR Komprachcice 13 6 2,17
27 Miluniec Tymoteusz SKS Orlik I Brzeg 13 6 2,17
28 Sobków Tymoteusz LKS OSiR Komprachcice 13 6 2,17
29 Resiak Maciej SKS Orlik II  Brzeg 12 7 1,71
30 Greń Michał UKS Olimp Grodków 11 5 2,20
31 Lukosek Michał UKS Pawonków 11 6 1,83
32 Hyl Piotr LKS OSiR Komprachcice 11 7 1,57
33 Grzesiak Piotr UKS Pawonków 10 5 2,00
34 Kakała Bartłomiej ASPR Zawadzkie 9 6 1,50
35 Brudziński Natan SKS Orlik I Brzeg 8 3 2,67
36 Dłucha Paweł SKS Orlik II  Brzeg 8 5 1,60
37 Thomann Dawid UKS Pawonków 8 5 1,60
38 Kaczka Adam ASPR Zawadzkie 7 5 1,40
39 Kroczak Szymon SKS Orlik II  Brzeg 7 7 1,00
40 Piszcz Adrian SKS Orlik I Brzeg 6 4 1,50
41 Latosi Jacek ASPR Zawadzkie 6 6 1,00
42 Kaczka Kacper ASPR Zawadzkie 5 1 5,00
43 Górny Kamil UKS Olimp Grodków 5 3 1,67
44 Sdzuj Marcin LKS OSiR Komprachcice 5 3 1,67
45 Gerhads Maciej ASPR Zawadzkie 5 5 1,00
46 Witos Dawid UKS Olimp Grodków 5 5 1,00
47 Hryniewicz Marek LKS OSiR Komprachcice 5 6 0,83
48 Kwas Patryk LKS OSiR Komprachcice 5 6 0,83
49 Strączkiewicz Nikodem SKS Orlik II  Brzeg 5 7 0,71
50 Strzelczyk Jakub SKS Orlik II  Brzeg 5 7 0,71
51 Tymich Łukasz ASPR Zawadzkie 4 2 2,00
52 Kuka Bartłomiej UKS Olimp Grodków 4 4 1,00
53 Derylak Kacper UKS Olimp Grodków 4 5 0,80
54 Matuszczak Grzegorz ASPR Zawadzkie 4 5 0,80
55 Jurecki Przemysław LKS OSiR Komprachcice 4 7 0,57
56 Łyżwa Szymon ASPR Zawadzkie 3 3 1,00
57 Bednarz Gracjan SKS Orlik II  Brzeg 3 5 0,60
58 Dobrzański Kacper SKS Orlik I Brzeg 3 5 0,60
59 Bernat Bartosz UKS Olimp Grodków 3 6 0,50
60 Idzi Adam SKS Orlik II  Brzeg 3 6 0,50
61 Kośny Łukasz SKS Orlik I Brzeg 3 6 0,50
62 Bilski Adam SKS Orlik II  Brzeg 3 7 0,43
63 Skorzycki Arkadiusz ASPR Zawadzkie 2 2 1,00
64 Haba Mateusz UKS Pawonków 2 3 0,67
65 Wojdyła Karol ASPR Zawadzkie 2 5 0,40
66 Kowalski Jakub SKS Orlik II  Brzeg 2 6 0,33
67 Smyk Kacper ASPR Zawadzkie 2 6 0,33
68 Uruski Antoni SKS Orlik II  Brzeg 2 7 0,29
69 Jendryca Daniel LKS OSiR Komprachcice 1 1 1,00
70 Kampa Alan ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
71 Piętak Michael UKS Olimp Grodków 1 1 1,00
72 Brolik Marcin ASPR Zawadzkie 1 2 0,50
73 Galla Dawid LKS OSiR Komprachcice 1 3 0,33
74 Koprek Daniel ASPR Zawadzkie 1 3 0,33
75 Sinkowski Kacper SKS Orlik I Brzeg 1 4 0,25
76 Steinert Dawid UKS Pawonków 1 4 0,25
77 Michalak Maciej UKS Pawonków 1 5 0,20
78 Staśkiewicz Piotr SKS Orlik II  Brzeg 1 6 0,17